PDA

Zobacz pełną wersję : SENSACJA!!! (Śląsk)



James
25-08-2012, 08:55
Normalnie ale sie uśmiałęm, a za razem ubolewam nad losem zwierzątek...
Czytajcie właśnie przyszedłem ze sklepu zoologicznego w PLAZIE w Rudzie Śląskiej (w gazecie pisze ze mają tam CITES na zwierzaki !!!) no i wchodze oglądam sobie szyszki i inne jaszczurki w marnych warunkach potem rybki, wielkiego lega w sporym terra ale wogule niewykożysatnym bez uvb. No i patrze do działu terraryjnego, który jest w budowie i ale sie wqżyłem patrze, a legwanek ok.50cm wylazł z terra i ide pedzieć sprzedwcom, że on wylazł, a leguś dał drapaka do pobliskich paprotek idzie chopek, a leguś na ziemie i spernicza za szafki chopek go pogania zagonił go w kąt i leguś syczy, bije ogonem, a chopek sie nastawia żeby go łapnąć i... trach złąpał go za brzuch leguś syczy i facet gada do niego: uspokuj sie, uspokuj sie i przybliża go do swojej gęby leg jeszcze bardziej syczy i wali ogonem. Wkońcu go włożył do akwarium z daremną przykrywą gdzie był wcześniej. jutro znów tam ide zobacze jak sie miewają legwanki. A pozatym to mają tam żółwia jaszczurowatego sporych rozmiarów z ok.10 mniejszymi i większymi żółwikami czerwonolicymi ;( Askolotle są całe poogryzane przez pyszczaki i pielęgnice. Normalnie tak sie wqr*iłem w gazetach reklamują sklep że najlepszy na świecie, a takie żeczy się tam wyprawiają, a na niedbór złego jeszcze legwanki uciekły nie pierwszy raz!!!! I jedna dobra dla mnie żecz to to, że uciekają im świerszcze i wędrują po sklepie, a przypadkowi ludzie (ja) mogą skożystać.
Zdam relacje z jutrzejszego wupadu do zoologika.

Double
25-08-2012, 11:15
tez tam bylam, ale szyszek nie zauwazylam, ani legwanow (ale tam bylam jakies dwa tygodnie temu). fajny to maja tylko wybieg zolwie stepowe, ale tez niebezpiecznie blisko przechodniów. wlasciwie to tylko te zwierzeta tam byly, ale moze sie dopiero wypakowywali....

Mimi.
09-09-2012, 14:23
W plejadzie w sosnowcu mają dobry sklep dość ale ceny z marsa.

42d3e78f26a4b20d412==