PDA

Zobacz pełną wersję : Przykre realia



pylius
31-07-2011, 15:45
Czesc.

Postanowilem napisac kilka zadań o moich refleksjach .
Ostatnio oglądalem program na Animal Planet , pokazali tam jak zabijaja zwierzaki dla skór , to bylo naprawde okropne , ale jak zobaczylem jak zabijają owce i wyciągają jej płody zeby przerobic je na skóry to myslalem ze mi serce peknie , nakrecone kamerą jak duszą koty i obdzierają je ze skóry , w Hiszpani wieszają psy na drzewach po polowaniach bo sie nie sprawdzily (bardzo czeste zjawisko) , zostawiają psiaki na uwiezi bez wody , czegokolwiek ,skazane na powolna smierc ... chciałbym tylko takich ludzi spotakc i przysiegam ze bylbym w stanie gdybym mogl skatować ich na smierc i chetnie popatrzal bym jak zdychaja w cierpieniu jak zwierzeta ktore zabili , uwazam ze smierc za smierc (jestem za karą smierci) , tacy ludzie powinni byc usuwani z tej planety w ramach jakiegos "sprzątania" . Chcialbym takze nawiązac do postu "wizyta w smoku" , dlaczego nie ma jakieś kontroli takich sklepów - czy ci ministrzy są na prawde takimi tępakami , ale o co ja pytam , ktos kto patrzy tylko na to zeby miec najwiecej kasy nie moze wprowadzic porządnych przepisów (nienawidze tego kraju) .
Sam spotkałem sie z brakiem wiedzy na temat zwierza w zoologu ,
warunki zwierzat są nieodpowiednie i czy nikt nie potrafi tego qrwa poprawic ? !!! Przeciez te zwierzaki cierpią .....

SNAKES
01-08-2011, 02:38
To nie jest cecha naszego kraju - to cecha naszego gatunku:-(
też mnie czasami szlag trafia:-(
pozdrawiam

Viking
01-08-2011, 04:21
Prawda !!!
szkoda gadać :(

noradarling
01-08-2011, 09:03
Eh
Może jak ci sadyści będą sami "kopyta wyciągali" to zrozumieją co robili.
Życie jest na szczęście krótkie i szybko się kończy.
He he he

ps

Pod ziemią rządzą robaki:-)

reed
01-08-2011, 10:05
Czasem to wstyd, ze sie jest czlowiekiem :(
Zadny zwierzak nie robi takich swinstw bezsensownych.

42d3e78f26a4b20d412==