PDA

Zobacz pełną wersję : Wet.'y w okolicach Rudy Śl.



James
12-10-2012, 07:57
Szykam jakichś przychodzni weterynaryjnych specjalizujących sie w gadach na terenie Rudy Śląskiej, katowice, bytom itd. w załącznicku jest wycinek z innej strony co myślicie o tej przychodzni? Lub polećcie jakiegoś konkretnego weta

123456
13-10-2012, 10:32
znam bardzo dobrego specjalistę z ogrodu zoologicznego który zna się na gadach
musiałbyś podjechać do ogrodu zoologicznego w Chorzowie.
Pytaj na bramie o P. Marek Brachaczek.

Na pewno ci pomoże. Pozdrawiam. ILO.

James
13-10-2012, 12:47
Dzięki ale czy ten dr z ZOO jest tam cały czas? chodzi mi o to czy jest od pon. - pt.

loktok
17-10-2012, 05:54
Marek Brachaczek nie jest lekarzem, on jest szefem dzialu gadow w slaskim zoo, i na gadach rzeczywiscie sie bardzo dobrze zna w tym na leczeniu. A pracuje codziennie najczesciej od 7-15

Pozdrawiam

123456
17-10-2012, 17:06
Panie loktok czy potrafi pan czytać "specjalista" a nie lekarz po drugie celem dyskusji jest pomoc a nie negowanie innych postów. Tak poza tym to wysłałam już dawno Jamesowi numer telefonu do P. Marka i sprawa jest już nie aktualna.

Bo wszyscy terraryści to jedna rodzina.


Pozdrawiam. Ilo.

loktok
18-10-2012, 01:15
Czytac umiem wiec moze ty poczytasz dokladniej jesli masz z tym problemy to juz nie moja wina oto cytat wypowiedzi jamesa

"Dzięki ale czy ten dr z ZOO jest tam cały czas? chodzi mi o to czy jest od pon. - pt.
"

wydaje mi sie ze skrot dr oznacza doktora czyli lekarza chyba ze mial na mysli tytul naukowy. I uwazam ze moj post pomogl gdyz jesli na branie bedzie pytal o lekarza to wysla go do ambulatorium gdzie urzeduje Piotr Kloc i Wojtek Nowakowski a Marka tam wcale nie znajdzie

Pozdrawiam Loktok

James
20-10-2012, 02:29
Dziękuj agamka wyzdrowiałą "domowym sposobem" a skonsultuje się z wetem na giełdzie jak wezme agame, oczywiście gdy pogoda pozwoli.

Gonzaj_
21-10-2012, 09:59
Ta przychodzinia co dałes zdjecie jest na moim osiedlu :) ludzie chwalą osobiscie nie byłem jeszcze tam ale inni polecają.....

42d3e78f26a4b20d412==