PDA

Zobacz pełną wersję : wylinka a apetyt



avido
18-10-2012, 14:49
jak się ma jedno do drugiego ,czy u wasze agamy brodate też tracą apetyt!!!!!!!!!



pozdrawiam

Double
18-10-2012, 15:07
to calkowicie naturalne i normalne u wszystkich gadow i owadow, ze nie jedza przed wylinka, nie wiedziales?

MadRabbit
18-10-2012, 16:03
moja przed wylinka jadla za to wtrakcie stracila apetyt i stala sie bardzo plochliwa,mam nadzieje ze plochliwosc spowodowana jest wylinka bo nic innego mi do glowy nie przychodzi zwykle moglem robic cokolwiek w terra i agamek byl zawsze ciekawy a ostatnio (podczas wylinki) chowa sie i ucieka

JoShi
19-10-2012, 03:28
> to calkowicie naturalne i normalne u wszystkich gadow i owadow,
> ze nie jedza przed wylinka, nie wiedziales?

No nie zupelnie. Gekony toke na ten przyklad przechodza wylinke czesto zupelnie niezauwazalnie dla opiekuna. Wprawdzie tuz po wylince moga mniec mniejszy apetyt, ale to dlatego, ze sa niebywale oszczedne i zjadaja swoja wylinke a nie dlatego, ze jakis stres w zwiazku z tym przezywaja. Ja o wylince moich dowiaduje sie tylko wtedy, jesli znajde jakies porzucone, naprawde malutkie jej skrawki.

zybex.net
19-10-2012, 09:22
Część moich węży też nie traci apetytu przed wylinką :) Więc zdarzają się małe odstępstwa od normy :)

michal26
19-10-2012, 16:26
moje anolisy zielone nie chca jesc swierszczy tylko w kolko larwy macznika to tez spowodowane jest wylinka???

JoShi
22-10-2012, 04:17
> moje anolisy zielone nie chca jesc swierszczy tylko w kolko
> larwy macznika to tez spowodowane jest wylinka???
Raczej dosc niebezpiecznym przyzwyczajeniem. Nie dawaj im tyle maczniakow. Sa tluste i mniej wartosciowe niz swierszcze. Poza tym maja duzo niestrawnej hityny. Mozna zapchac zwierzaka.

42d3e78f26a4b20d412==