PDA

Zobacz pełną wersję : glupota ludzka nie zna granic!!!



Mara
01-11-2012, 15:32
Jakis idiota umiescil na gr.dyskusyjnej zwierzaki taki post:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czesc
Czy ktos jadl jush pieczone legwany?
Podobno so smaczne i odrzywcze, chcialem skosztowac udko legwana... co wy na
to????????????

------------------------------------------------------------------------------------------------------------Co wy na to??

Serpent
01-11-2012, 16:08
niebyło by głupotą zamieszczac takiego postu np. w ameryce południowej jednak u nas uwazam że jest to nie na miejscu zresztą równie dobrze nie na miejscu było by pisać na indyjskich forach lub w gazetach o tym jak smakuje krowa lub skupie krowy do rzeźni, w chinach psy również jedzą itd... wszystko zalezy od kultury i tradycji wiec w tym wypadku pojęcie ''głupota ludzka'' jest WZGLĘDNE....

Pozdrawiam
Serpent

kazikrulz
01-11-2012, 22:59
a kto to napisal ? chce go poznac....................... :)

FarmeR
02-11-2012, 05:53
lecz gdzies to juz niepamietam na pozadku dziennym jest jedzenie legwana tamta ludnosc wierzy ze to zwieksza potencje :) a w chinach jedza zupe z wezow.... wegetarianin zareagowal by podobnie tak jak ty gdybys mu poweidxiz\al ze krowe jesz ze smakiem... tak juz po prostu jest.. nie to zebym pochwalal posta tego goscia co chce urozmaicic sobie menu... poniewaz legwaniki sa takie super :) przeciez nie pojedziemy do chin i nie powiemy niejedzce wezy... skoncze z tradycja ktora sie ciegnie od setek lat...

Double
02-11-2012, 06:47
ja tam uwielbiam zabie udka, robione z kuzynów żab byków...ale nic na to nie poradze.

reveille
02-11-2012, 07:13
w sezamie.

Double
02-11-2012, 09:00
o tak, szczegolnie, albo opiekane z panierką w sosie slodko kwasnym.

szwedzki
03-11-2012, 01:19
myślicie ze poco choduje agamke...? (podobno też jest pyszna) :P







to taki żart rzecz jasna..

ps.
legwany nawet nazywa sie "kurami z drzew" (czy jakoś tak)
zabawa a nastepnie zabijanie byków, w hiszpanii, jest dla mnie jeszcze bardziej niedorzeczne no ale cóż zrobić..

co kraj to obyczaj..

pzdr

snakeman
03-11-2012, 05:07
jak mam być szczery to żabie udka w restauracji "china town" są boskie.......
mniam!

Lucky
06-11-2012, 14:59
ja uwielbiam legwny, moj wujek hoduje, sa przepyszne...::::::::):P...czemu gadacie o chinskich i amerykanskich tradycjach, przeciez pisze to polak a wiec mozna sie dziwic...:)

BakuBak
07-11-2012, 17:34
nie wiem wg mnie smakują jak kurczak - tylko takie troche inaczej :]

mich
08-11-2012, 02:58
BakuBak, wszystko przecież smakuje jak kurczak :P tylko troszke inaczej...

tak jak stwierdzili przedmówcy co kraj to obyczaj, np. niektore potrawy jedzone we Francji u nas sa dziwacstwem ktorego przecietny polak by do ust nie wzial za cholere.
W chinach jędzą psy, co jest niewyobrażalne dla większości tej planety, a dla nich to normalna, smaczna potrawa.
tyle :)

42d3e78f26a4b20d412==