PDA

Zobacz pełną wersję : Życzenia świąteczne



SNAKES
04-11-2012, 02:06
http://www.snakes.pl/pictures/snakes_logo/card_pl.gif

Witam,

Z okazji nadchodzących świąt oraz nowego roku, chciałbym życzyć wszystkim miłośnikom węzy i innych gadzinek wszystkiego najlepszego, aby nasze pociechy rosły coraz większe i szczęśliwsze oraz aby miały szansę przemówić w noc wiglijną i w końcu wypowiedzieć swoje zdanie na temat opieki jaką im zapewniamy :)

I aby nadchodzący rok 2004 był lepszym rokiem od poprzedniego, ale gorszym od kolejnego :)

Pozdrawiam wszystkich

Łukasz Wysocki
snakes.pl

mich
04-11-2012, 03:50
Nawzajem! Również życze wszystkim weosłych świąt, dobrego nowego roku i czego tam jeszcze można życzyc :P

martka
04-11-2012, 04:10
Ja też życzem najlepszego , aby nasze kochane niuniusie żyły długo i szczęsliwe, nie zapomnjcie aby z nimi także podzielić sie opłatkiem :DDD ,

pepo
04-11-2012, 04:25
dzieki, wzajemnie i zycze wszystkim tego samego!!

coolary
04-11-2012, 06:35
Dzięki Łukasz. Wzajemnie życze wielu sukcesów hodowlanych i zyciowych. Zdrowia dla Ciebie i reszty rodzinki:) Najlepsze żeczenia dla wszystkich!!

Fryzjer
04-11-2012, 08:40
Wzajemnie życze tobie Snakes i każdemu terraryscie :). Rózgi na dupsko, dużo prezentów (mogą być gady:), no i jedzenia na maxa bo co innego można robić.

Mikka
04-11-2012, 08:46
Ja rowniez zycze wszystkim WESOLYCH SWIAT!!! Duzo zdrowka, spelnienia marzen no i oczywiscie powodzenia w hodowli!!! KISS 4 U all.....

Nook
04-11-2012, 11:30
co ja będę się powtarzał -> czytajcie stronę główną:)))))))

snakeman
04-11-2012, 15:02
nawzajem snakes!
zyczę róównież wszystkim jak najlepszych sukcesów oraz doświadczeń w hodowli naszych pupilków!
aha, no i oczywiście jakihś fajnych żadko spotykanych gatunków...
hmmm.... marzy mi się phyllomedusa hypohondrialis.... może ktoś mi da? :D

RAF_AL
04-11-2012, 23:44
Ja takze przylaczam sie do zyczen. Wszystkiego najlepszego, duzych i przedewszystkim zdrowych pupili, kasy na pokarm i co tam jeszcze chcecie :)

AGAM
05-11-2012, 00:30
To ja dołącze życzonka krążące po GG bo sam jakoś nie jestem pod tym względem zbyt twórczy :)


Gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Was zrobi.
Nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela.
Zielonych świateł na Waszej drodze do pracy, albo sklepu.
Życzę Wam dnia małych spraw, które Was ucieszą...
Najszybszej kolejki w sklepie.
Ulubionej piosenki w radio.
Kluczy dokładnie tam gdzie ich szukacie.
Życzę Wam dnia pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które dadzą Wam radosne poczucie, ze życie pcha się do Was, obejmuje Was i przygarnia ponieważ jesteście kimś specjalnym.
Życzę Wam dnia Pokoju, Szczęśliwości i Radości.


:) W sumie to mogłem się nie przyznawać że nie ja wymyśliłem :P

PaWeL^
05-11-2012, 00:43
czesc

również dołączam sie do życzeń :)) zdrowych, wesołych, radosnych świąt, szczęsliwego nowego roku, zeby wam zwierzaki rosły, były zdrowe, i wszystkiego co tam sobie jeszcze życzycie :P

mateotychy
05-11-2012, 01:26
życzę tego wszystkiego co było wymienione we wcześnieszych postach:)

Budyn
05-11-2012, 05:14
Życze wszystkim terrarysta zdrowych i spokojnych swiat Bozego Narodzenia oraz wielu sukcesow hodowlanych w nadchodzacym 2004 roku

peper
05-11-2012, 05:27
ja rowniez sie przylaczam do zyczen ;]i chcialbym aby kilku z was zmienilo poglad do "mlodocianych terrarystow" w nadchodzacym roku :) Mery christamas and chappy new year :D

42d3e78f26a4b20d412==