PDA

Zobacz pełną wersję : Program na TVP1



ross
18-11-2012, 08:04
Po tym programien zaczolem podziwiac weze. Wedlug mnie jest to najniebezpieczniejsze zwierze dla czlowieka. Juz wiem dla czego tez kobry nie powinny byc dostepne w sprzedazy i bardzo dobrze ze w Polsce sa nielegalne.
Taka mala wskaziwka :) Nie uciekaj przed kobrą do wody bo w wodzie kobra jest 3 razy szybsza:)
Ogladal ktos ten program?

mysia
18-11-2012, 08:44
Po obejrzeniu takiego filmu nie dziwi mnie ,że ludzie boją się węży.Ja czuję przed nimi wielki respekt,ale jak tylko moje dzieci podrosną ,to napewno sprawię sobie jakiegoś niewielkiego wężyka.
Pozdrawiam Joanna

Gerald
18-11-2012, 08:45
Ja ogłądłem, i uważam że co do dusicieli , kobr, i grzechotników był dobrze zrobiony.
Autorzy zapomnieli prawie wogółe o omówieniu polozów. Oprócz tej jednej żeczy
film był świetny. I dobrze że podkreślili że wąż atakuje człowieka w większości w
obronie.

P.S. : fajna była ta scena jak wąż wpełznął temu chłopakowi do łóżka.

Pozdrawiam

kazikrulz
18-11-2012, 08:51
tez widzialem, fajny filmas :) powinni zrobic tez o innych zwierzetach, np. o ptasznikach, kto wie, moze kiedys puszcza

PaWeL^
18-11-2012, 09:00
czesc

tez oglądalem nawet byl fajny, wqrzylo mnie w nim tylko to, ze omawiane w większosci były tylko węże jadowite :( ale i tak bylo git :))

mysza
18-11-2012, 10:03
Witam,
a niby co w tym filmie było takiego powiedziane, co miałoby przestraszyć człowieka.
Wręcz przeciwnie. Bardzo mi się podobało, że węże nie zostały przedstawine jako agresywne bestie atakujące bez powodu, których należy się bać, a jako zwierzęta kąsające we własnej obronie lub aby zdobyć pokarm.

PaWeL^
18-11-2012, 10:49
Mysza - powiedzianego raczej nie, ale przedstawiane w większości były węże jadowite, a dla potencjalnego zjadacza chleba wąż kojazyć się będzie z kobrą, żmiją itp. a nie np. z mało niebezpieczną zbożówka (moim zdaniem) :))

dniki
18-11-2012, 12:55
Mam nadzieję, że teraz nawet najwięksi oportuniści zgodzą się z tym, że kobry nie powinny być sprzedawane na allegro i przestaną zarzucać mi:
a) brak doświadczenia w terrarystyce,
b) gówniarstwo, choć wybiło mi już 35 lat
c) oraz złośliwość i łamanie dziwnych moim zdaniem zasad.
A tak swoją drogą film był świetny.
Zabrakło tylko mojego ukochanego boaska. No był przez 1 sekundę!

Robert_R
18-11-2012, 21:58
Bardzo żałuję, że nie mogłem obejrzeć. A może ktoś nagrał i ma możliwość przeniesienia filmu do PC ?

Jeśli tak prosze na priv.

Pozdr.

R.

Boas
19-11-2012, 03:04
Podobał mi się pyton skalny zjadający antylopę, takie małe chuchro.

celtic
19-11-2012, 13:32
oczywiscie!
nie moglam sobie pozwolic na nieogladanie tego filmu :)
Węze sa przepiekne... wspaniałe i nie wiem, jak mozna czuc do nich jakikolwiek wstret.
uwazam,ze stanowczo za mało jest tego typu programów... no.. ale .. cóz.. trzeba sie z tym jakos pogodzic i szukac informacji dodatkowych na własną reke..

pozdrawiam miłosników węzowych i nie tylko :)

Magdalena

42d3e78f26a4b20d412==