PDA

Zobacz pełną wersję : Gratuluję



Jarek Zajączkowski
09-08-2011, 04:36
Gratuluję i proszę - przestańcie "wojować".
Czytelników każda gazeta, sprona, wortal czy portal zdobywa nie "banerami" ale treścią. I koniec i nikt tego nie zmieni. LEGENDA o sporach terrarystów musi się skończyć! Dla dobra zwierząt! (Mały komentarz do "Polskiego Piekiełka" - będzie większy ).
Bądźmy dobrzy w tym co robimy a słuchacze, czytacze i oglądacze znajdą się sami.
"Meeeeeehr Licht"

Bruk
09-08-2011, 04:49
Jarku ale musisz przyznac że treści, (nie wszystkie) są "do bani" i pisemko nie zasługuje na miano "magazynu speclalistycznego" Ty znasz ja znam inne pisma (niestety zagraniczne) io te spokojnie moga pretendować do tego miana, a pisemko niestety (co z tego że jedyne na rynku) odbiega bardzo od wysokiego poziomu i tłumaczenia że to numer pilotażowy to nie wytłumaczenie już zawartośc strony terrarium.com jest o niebo lepsza a wcale nie jest strona spedcjalistyczną wojny njie ma jest walka o jakość bo to należy sie słuchaczom, czytacom i oglądaczą partacze powinni zamilknąć lub zniknąć.
Pozdrawiam

Jarek Zajączkowski
09-08-2011, 07:28
Potrzebny jest więc czas a nie adrenalina i niepotrzebne nikomu przepychania. czas dla autorów (do udoskonalenia swoich produktów), czas i dla odbiorców (dla rzecowej ich oceny)

pepre
09-08-2011, 07:34
ehh, czytaczom powiadasz? hehehe, dal bys spokoj z przyp.... sie do artykulow, opisow, i rzeczy ktore inni zrobia a nie ty, bo zle dusze podobne do ciebie, tylko psuja nastroje, i zanieczyszcaja atmosfere.

Jarek Zajączkowski
09-08-2011, 07:43
Piotrze - przecież ja się nie przyp...do artykułów itp. Wręcz przeciwnie doceniam trud wydawców i autorów a zła dusza?
Przeczytaj proszę mój list

pepre
09-08-2011, 09:35
iii, przepraszam panie jarku, ale nastapilo male nieporozumienie! nawiazywalem (mowiac "czytaczom") do kolejnego blysku bruka. bron cie panie boze bym pana, uwazal za zla dusze w terrarystyce, o ktorej mowilem - majac na mysli rzecz klarowna - bruka.

42d3e78f26a4b20d412==