PDA

Zobacz pełną wersję : lustro w terrarium?



BaRBaDo
09-07-2011, 02:55
witam!
czy ktoś ma zamontowane lustro w terrarium?
zastanawiam się czy nie zamontować na tylnej ścianie lustra
widziałem u znajomego w akwarium, bardzo ladnie to wygląda
tylko czy będzie to służyło legwanom?

pozdrawiamy
Arek & BaRBaDo

Arrow
09-07-2011, 03:45
wątpie, lustro w akwarium-nie polecam, oczywiscie np. w akwariach holenderskich to tak stworzy to gaszcz, ale w normalnym akwarium to czysta glupata, wymysl ludzi, ryby czuja sie nie naturalnie w takim akwarium, pielegnice beda zestresowane, wiekle ryb sie nie wybarwi odpowiedni, ryby, gady. plazy potrzebuja ciemne tla z tylu to zapewni im pewien komfort, gdybys umiesci lusro u bojownikow, mogly by one umzec z wyczerpania, takze lustr nie polecam

noradarling
09-07-2011, 09:51
No chyba że kupisz samice legwana to wtedy lustro jest niezbędne:-)

pozdrawiam
noradarling

Arrow
09-07-2011, 10:06
hehehehe ;)

Krzysiek
09-07-2011, 14:03
NIe polecam , miałem lustro kilka miesięcy ale leg zrobił się bardzo agresywny kiedy widział siebie w lustrze i wyładowaywał się na mnie więc lustro zlikwidowałem.

dr Robert
10-07-2011, 01:42
Umieszczenie lustra szczególnie w terrarium dorosłego samca legwana to jedna z form dręczenia zwierząt (tak samo jak trzymanie obok siebie np. samców rybek bojowników praktykowane niestety w akwarystyce) Stresssssssssss.

Rysiek
10-07-2011, 03:22
Mój legwan widzi sie w dużym lustrze w przedpokoju i staje sie agresywny. Potrafi z rozbiegu walnąć w lustro bo widzi w nim rywala. Nie polecam . Faktem jest, że ciekawie jest go wtedy poobserwować, ale dla jego dobra tylko chwilę. Rysiek

BaRBaDo
11-07-2011, 02:58
dzięki za rady - miałem właśnie takie obawy
wybiliście mi skutecznie idiotyczny pomysł
pozdrawiam
Arek & BaRBaDo

BaRBaDo
11-07-2011, 03:05
i będę musiał zamontować telefon ;-)

a propos upodobań pań i panów
żona pyta męża, stojącego z packą na muchy
- co robisz?
- poluję na muchy?
- zabiłeś już jakąś?
- tak 2 samce i 3 samice
- ???
- 3 siedziały na telefonie, a 2 na pilocie od tv

pozdrawiam
Arek & BaRBaDo

reveille
16-07-2011, 07:30
mysle, ze lustro moze lega troche oglupic. nie polecam. dorosly bedzie czujny i agresywny, widzac 'przeciwnika'. to, co jest dla nas zabawnym widokiem, wcale nie musi sluzyc zwierzakowi. pozdrawiam serdecznie.

42d3e78f26a4b20d412==