PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wejść na giełde w łodzi ?? Bez karty???????



K@rol
13-07-2011, 09:29
Siema!!!
Chce dostać się na giełde gadów w łodzi bo słyszałem o nie wiele ciepłych słów. Ale mam problem bo nie mam kary na wspułdzielczość handlu nie wiecie jak wejść ewentułalnie zdobyć taką karte????????
Dzieki..... :))

Beata_U
13-07-2011, 12:05
Ja tez nie mam karty ale udalo mi sie dostac na gielde. Wiesz jak ja zrobilam? Wmowilam ochroniarzowi, ze przyjechalam pierwszy raz z ndrugiego konca Polski i nie wiedzialam, ze trzeba miec karte. Taki tani kit, ale podzialalo i mnie wpuscil (za jakas drobna oplata).
Innym razem weszlam z wojkiem na jego lewa karte.

Marysia
14-07-2011, 02:54
A nie wiecie kiedy ta giełda jest czynna i gdzie ona się znajduje dokładnie(ulica).

reveille
16-07-2011, 07:21
ktos o tym pisal na forum zanim zostalo przypadkowo skasowane. proponuje zamiescic to w dziale artykuly, bo temat jak najbardziej aktualny... jak zdobyc karte? wiem ze maja ja wlasciciele sklepow, ja moge sobie pozyczyc od znajomego wlasciciela, ale ciekawa jestem czy np. przynaleznosc do PST - www.terrarium.org.pl (115zl rocznie), moglaby zagwarantowac osobom prywatnym taki przywilej... A z tego co pamietam to gielda wcale nie jest takim terrarystycznym rajem, jak sie wydaje... W kazdym razie prosimy goraco o wznowienie tekstu. Pozdrawiam serdecznie.

42d3e78f26a4b20d412==