PDA

Zobacz pełną wersję : Debilizm ...



Łotysh
14-12-2012, 05:38
Przed chwilką zobaczyłem taką oto ciekawostke :
"Podczas zawodów w chwytaniu jadowitych węży, które odbywają się rokrocznie m.in. w Sweetwater (Texas) zabijanych jest ku uciesze publiki tysiące grzechotników (w 1997 roku zabito 8,2 tony tych węży!). Nagrodę otrzymuje ten "łapacz", który złapie i przyniesie największego węża. W ten sposób niszczy się populacje naturalnych eliminatorów szkodników - gryzoni, a na łowy węży trzeba się zapuszczać coraz dalej w prerię. "

jak ludzie mogą być tak debilni i bezduszni?? Skąd oni się biorą?? Wkurza mnie takie zachowanie, najchętniej sam bym tych teksańczyków zabił...

daid
14-12-2012, 05:55
Widziałem kiedyś reportaż z tego "święta", tysiące grzechotników wrzucane są do jednego wielkiego "terrarium" gdzie czekaja na zabicie. Całe "święto" ma charakter festyny, odpustu, na straganach sprzedawane są pamiątki wyrabiane z grzechotników : skóry, grzechotki, ususzone głowy etc.


P.S
TACY SĄ WŁAŚNIE AMERYKANIE I ICH WSPANIAŁĄ AMERYKA.

Coolka
14-12-2012, 06:16
Moze uzadzimy festyn kto uboluje i przyniesie najglupszego "lapacza" w Texasie?

Gdyby odlawiali weze dla jakis celow (tak jak sie odlawia zwierzeta na jedzenie czy futro) to jeszcze bylabym w stanie to zrozumiec. W koncu ludzie tez sa drapieznikami. Ale dla zabawy? Zenada...

Adi
14-12-2012, 07:15
Jednym słowem PORAŻKA ale może nie zawsze wąż przegrywa :))))))))

micgekon
14-12-2012, 07:23
Też to widziałem, a dodatkowo jest to opisane w książce ''Dotknięcie węża. Strach i fascynacja'' , dodać należy iż "bochaterscy łapacze" polują na grzechotniki w okresie zimowym kiedy zwierzaki są mało aktywne i nawet nie mają siły grzechotać a co dopiero szybkości żeby dziabnąć takiego gościa.ale to są cali Amerykanie...

Sm0k3D
14-12-2012, 09:36
Jednym slowem skonczeni deblie, prwie wogule ryzyka a weze zabijane bez potrzeby i powodu, ehhhhhhhh

rdza
14-12-2012, 12:14
Ameryka to chłam, ubóstwo intelektualne, chołota, propaganda debilizmu i pochwała głupoty. Nie znosze Amerykanów za ich prymitywne "święta", kretyńskie rozrywki i tłuste mordy.
Konkurs w rzucaniu żywą rybą na odległość też musi być "fascynujący". Podejrzewam, że mają wiecej rozrywek tego typu i aż dziw mnie bierze, że
w tym "cywilizowanym i wspaniałym" społeczeństwie pozwala się na takie rzeczy. Tak naprawdę nie ma na to odpowiedniego komentarza.. :[

rdza
14-12-2012, 12:17
Ja to popieram..zaczynam od zaraz..myślę, że wszyscy możemy zarobić na tym miliony, bo debili i tłumoków tam jest w bród. Trzeba by ich w wagony pakować..

Sm0k3D
14-12-2012, 12:44
A mzoe Polskie swieto nowe, szczelanie do prymitywnych teksanczykow?? kazy ma 2 magazynki i kto wiecej uszczeli.....

Łotysh
14-12-2012, 13:05
ide na to , Texsas to jeden z najliczniejszych stanów, będzie co ustrzelić

Łotysh
14-12-2012, 13:08
wiesz rdzo, Ameryka jest niesamowicie idealizowana na Świecie, tam przecież bezrobotnych jest około 20mln (czyli połowa naszego kraju), przestępst, morderstw, terroryzmu i kradzieży jest tyle że Polska przy USA to oaza bezpieczeństwa, miłości i spokoju, owszem biedniejsza ale za to bezpieczniejsza. poza tym USA już zaczyna powoli się konczyć bo na wschodzie wyrasta nowa potęga - Chiny, wg prognoz za 30-40 lat Chiny przegonią USA i staną się gospodarczą potęgą

Sm0k3D
14-12-2012, 13:11
Masz bron?? Jak tak to jedziemy :))

rdza
14-12-2012, 13:16
tak, wiem. nadarzam za tym co się dzieje w świecie:) oni mają nieźle rozwiniętą propagadnę i na niej to sie głownie trzyma tam wszystko

Masa
14-12-2012, 13:21
A co maja te "wiesniaki" robic......caly dzien krowy pasa to im sie w glowach popier.....
i wymyslaja co chwile glupsze zawody i swieta....Istny Jerry Springer!!
p.s.ja mam tylko stary bagnet ale jak bedziemy jechac na texanczykow dajcie znac....

stopa
14-12-2012, 15:33
POPIERAM COOLKE!!!


Pokoj!

farel
15-12-2012, 00:22
Ludzie mówimy o texasie! Przeciez tam nie ma problemu z bronia, więc nie trzeba mieć własnej. Jedziemy na polowanie!!! ;)

geckonum
15-12-2012, 01:09
O czym wy pieprzycie, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, my neistety nie uratujemy tych węży, tak samo jak nie uratowaliśmy wilka workowatego, ptaka dodo i wielu innych zwierząt, ale nie ma sie zabardzo czym martwic, bo wpadlem na genialny pomysl........ liczba wynalazkow uzywanych na swiecie ciagle sie zwieksza, ale za jakies 500 lub tysiac lat, bedzie juz ich tak duzo ze nie bedziemy potzrebowac wynalazcow, biorac pod uwage ze wiekszosc ludzi to tumoki ktore nic w zyciu nie wymyslily, nasz gatunek zacznie sie powoli cofac w rozwoju, az powrucimy do stanu małp, wtedy inny gatunek zajmie nasze miejsce.. coz... to taka jakby selekcja inteligencji, ale wiecie z jakim panstwem tak sie juz zaczyna dziac? DOKLADNIE! z USA :D... pozdrawiam

Gerald
15-12-2012, 12:27
Twój pomysł wcale nie jest taki genialny. A mianowicie człowiek będzie dążył do odkrywania ciągle nowych rzeczy, a rzeczy które wcześniej wymyślił będą przestarzałe, bezurzyteczne lub wymagały ulepszeń. Zresztą inny gatunek raczej nie mógł by dominować za 500/1000 lat.

P.S.: W Stanach Zjednoczonych, nie ma czegoś takiego jak "pozwolenie na broń" tak jak jest to w Polsce. Tam może sobie kupić to osoba powyżej 18 r. życia. Więc nie widze żadnych przeszkód.

[b]Pozdrawiam[b/]

mich
16-12-2012, 14:15
Mogę udostępnić Wam swoją wiatrówkę :) Gwintowana, więć może zabić.

Poprostu totalny debilizm i prymitywizm. Ehhhh....

Adi
17-12-2012, 01:13
Joł
Ludzie przypomnijcie sobie jak tego no Binka La Denka nielubicie a skąd wiecie, że on włąsnie nie widział tego święta u Tępych Amerykańców.
Może jego to właśnie ruszyło :)
Tylko że my nie mamy takich środków jak on do walki z debilami :)
3majcie się ciepło.

Łotysh
18-12-2012, 11:29
mamy takie środki, dajcie im nasz kochany Polski rząd to ich tak zgnoji że popamiętają...=]

42d3e78f26a4b20d412==