PDA

Zobacz pełną wersję : fototapeta



Fatman
10-08-2011, 15:42
sluchajcie skad wziac fototapete na tyl terra. wymiary potrzebnej tapety 1.2mx1m. Snakes poradzil mi zeby isc do jakies dobrego zakladu fotograficznego i dac jakis fajny widoczek z dzungli do powiekszenia, tylko ile to bedzie mniej wiecej kosztowalo? napiszcie wogole wszystkie wasze pomysly na tlo do duzego terra. z gory dzieki

Seb
11-08-2011, 03:02
Ja mam zwykłą foto-tapetę i myślę żewyglada spoko moja miała rozmiar
2mx3m ale składa się z kilku kawałków i łatwo to dopasować do dowolnego wymiaru (są mniejsze też) koszt od 35 do 99zł

akasza
11-08-2011, 03:27
W malym terra mielismy od zewnatrz przyklejony plakat z jakas dzungla. Obecnie (terrarium jest znacznie wieksze) tylna i boczne scianki zrobione sa z drobnych kamyczkow po ktorych nasz Leg moze sie do woli wspinac.Troche nas to kosztowalo bo zamawialismy razem z terra. Alternatywa jest wklejenie na scianki korka i potym Leg tez bedzie mogl sobie chodzic.Zawsze to wiecej powieszchni do ktorych moze sie przyczepic. W zasadzie Marcel czesciej wspina sie po tych sciankach niz po konarach, ktore tez oczywiscie ma.
Nie wiem czy Ci jakos pomoglam ale moze cos takiego zorganizujesz Legusiowi w przyszlosci.

Beata_U
12-08-2011, 13:20
Ja mam scianki + sufit wyklejone zielonym korkiem. Powierzchnia 200\160 + 130\70. Korek sklada się z kilku docinanych kawalkow, ale ma tak nieregularne wzory, ze laczen nie widac (no, chyba ze ktos opierdliwy będzie się bardzo dokladnie przygladal ;-) Koszt takiego kolorowego korka wyniosl mnie chyba ok. 150zeta, ale wyglada zarabiscie.
Ale ja mam terrarium po czesci drewniane, wiec papierowa tapetka by się nie nadawala, dlatego korek był dla mnie idealny. Jak masz szklane, to tapetka będzie pewnie tansza, a poza terarium się szybko nie zniszczy. A raczej legwan jej nie zniszczy. Bo ten gadzik lubi niszzcyc wystroj swojego domku ;-) Mój na szczescie nie wspina się po scianach, woli swoje konary :-)

SNAKES
16-08-2011, 02:45
Cześć,

możesz też kupić w Empiku plakat - rozmiarami powinien pasować a będzie zdecydowanie tańszy. Czasami można znaleźć jakiś ładny pejzarzyk.

Kwestia fototapety z zakładu fotograficznego - jeśli masz zdjęcie (negatyw albo slajd) to kosztuje to zwykle w granicach 100-200zł za metr kwadratowy. Więc nie jest to tanie rozwiązanie:-((

Pozdrawiam

Fatman
18-08-2011, 09:22
a jakis dobry pomysl na tlo mieszane np. korek + drewno + kamienie?

42d3e78f26a4b20d412==