PDA

Zobacz pełną wersję : 400PLN



FIfatrAFa
18-08-2011, 15:36
Czesc wszytskim.
Mam zamiar kupic legwana,lecz w sklepie zoologicznym w Bialymstoku sa w takiej cenie jaka podalem w tytule.Wiem ze to jest drogo i dlatego zwracam sie z prosba do Was o pomoc w kupieniu w rozsadnej cenie.
W wiadomosciach ktore czytalem wczesniej zauwazylem ze mozna jaszczura kupic w granicach 200PLN.Czy ktos z Was moglby mi pomoc-podac jakies namiary (adres,telefon) gdzie moglbym go dostac za takie pieniadze?

dzieki/pozdrawiam

Fryta
18-08-2011, 15:38
troszkę ponad 200 (różna wielkość) sa chyba jeszcze w Gekonie. Ładne i bardzo aktywne. Zobacz: www.gekon.lublin.pl

Marysia
19-08-2011, 09:08
zLITUJ SIE CZLOWIEKU NAD TYM BIEDNYM LEGWANEM!!!! Wejdz na strone: http://www.allegro.pl/showitem.php?item=7487499
Moze dogadasz sie z wlascicielem, ze sprzeda ci taniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bizon
19-08-2011, 10:59
za 220 zł. kupisz legwana na stronach BIOFILU. Sam kupiłem swojego lega w tym własnie sklepie.

misiekk
16-09-2011, 06:39
a jak z odbiorem trzeba opo niego jechac prawda???....aha FIfatrAFa takze jestem z bialegostoku powiedz gdzie widziales lega potak wysokiej cenie....nieiwem czy wiesz ale powstal nowy sklep zoologiczny na ulicy kilińskiego maja dosc dobre wyposazenie chyba najleprze w naszym miescie i sa takze legwany po 250 czasami po 200 zalezy od wielkosci..aha tylko mam prosbe zostal juz tylko jeden maja podobno zamawic nastepne ale mowilio tez ze bywa tez tak ze na gieldzi enei ma legow i jak tego sprzedadza to moze przez jakis czas ich nie byc..wiec ja sie juz od miesiace na tego jednego szykuje tylko narazie jeszce nie mam do konca gotowego terra...wiec jak bylbys taki dobry i nie wykupil mi go :) ,,,bo nie chceili mi go zostawic zaopewniaja ze pojawia sie kolejne...
pozdrowienia

42d3e78f26a4b20d412==