PDA

Zobacz pełną wersję : scigany :)



MadYellow
30-08-2011, 14:08
hej :)
dsiaj po powrocie do domu odrazu polazlem zobaczyc jak sie ma moj leg :)
ku mojemu zdziwienu terrarium bylo puste -_-'
na szczescie szybka znalazlem uciekiniera na parapecie bo wrazie czego zmknolem pokuj... ale mam pewnie problemy po pierwsze jegus hiba nic nie je... troche kopie i ostatnio zauwazilem ze lezal na ziemi z zamknietymi oczami... nie wiem czy to dobze..
jakby co to prosze o odpowiedz

pozdrawiam..

Dota
01-09-2011, 01:13
jak jest jeszcze maly, to lepiej zabezpiecz mu terra, zeby nie mogl wyjsc, jak Ciebie nie ma. Moj Ozzy tez na poczatku strasznie kopal. (po miesiacu sie uspokoil-kopaol chyba dlatego, ze chcial wyjsc). Tez myslalam, ze nic nie je i karmilam go "przymusowo" tzn. trzymalam w reku i karmilam pensetka ( merdalam tak dlugo, az kawalek jedzenia nie utkwil w pyszczku, a potem to juz sam dalej wcinal) teraz je chyba za dwoch (nabral wiekszego apetytu po witaminach Sera 2x w tygodniu przez 2 tygodnie, a potem 1x w tyg.) z tym lezeniem na ziemi to nie wiem, ale raczej niedobrze, bo legusie siedza przeciez raczej na wysokich galeziach.
Pozdrawiam Dorota

Seb
03-09-2011, 03:28
Zdaża się że Legwany siedzą na ziemi jak tam maja ciepło a brak im miejsca gdzie bedzie miał odpowiednia temp. do wygżania się u mojego jak był mały tez to zauważyłem że układał sie na torfie pod którym był kabel grzewczy teraz zdecydowanie woli na konarze pod żarówką :-) a zreszta na podłożu nie ma teraz już ogrzewania .

42d3e78f26a4b20d412==