PDA

Zobacz pełną wersję : gdzie to kupic??????!



agnieszka kaminska
03-09-2011, 11:33
czesc
na wszystkich stronach o legwanach pisza ze nalezy im dawac endywie, lucerne itp.Napiszcie mi gdzie ja to moge dostac i czy mozna dawac ziola:dazylia melisa oregano tymianek oraz ser bialy w niewielkich ilosciach.Dzieki za pomoc
Pozdrawiam

zelik
03-09-2011, 12:37
Witaj :)
Niestety nie wiem gdzie mozna kupic ta endywie i lucerne :( natomiast oregano i ser bialy (twarog) mozesz podawac oczywiscie w niewielkich ilosciach a co do tymianku ,melisy ,dazylii nie jestem pewien

Pozdrawiem
Wojtek

bizon
03-09-2011, 13:31
Witam
Mój leg chętnie jada melise i bazylie (bo o niej chyba mowa), nie podawałem jeszcze tymianku więc nie wiem. Jeżeli chodzi o luceryne kupuje ja w postaci kiełków w hipermarkecie, rozglądnij się po lodówkach przy warzywach.

Pozdrawiam

Alicja
03-09-2011, 17:45
Ser ani zaden nabial nie jest pokarmem dla gadow.

Rysiek
04-09-2011, 03:51
Nie dawaj sera ! Ja zrobiłem kiedyś ten błąd bo też uzyskałem mylne informacje- nawet z wrocławskiego zoo mi napisali, ze legi lubią serki homogenizowane ( choć takich nie dawałem tylko biały w małych ilościach). Mam ten list do dzisiaj choć nie pisali go Państwo Gucwińscy. W Chorzowie też w menu legów był biały ser. Byłem w sierpniu i widziałem! :((( Poczytaj stare forum i temat " biały ser". Zobaczysz jak mi się oberwało ! Od Alicji też :))). Co do ziół mogą byc jeśli legwan je toleruje, ale to nie podstawa żywienia. Mój chętnie zjada melisę, koperek, bazylię. Pozdrówko! Rysiek

noradarling
04-09-2011, 08:17
Ja dawałem kiedyś gałązki lucerny i legwan nawet ich nie dotknoł.

42d3e78f26a4b20d412==