PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy!



Dzony
03-09-2011, 15:45
Mam lega od 2 m-cy i wydaje mi sie ze za malo je.Bylem u weterynarza ktory stwierdzil ze wyglada dobrze bo moze i wyglada dobrze ale on prawie nie je- moze macie jakis pomysl. Poza tym zapewnilem mu dobre warunki w terarium [temp.,wilgotnosc itd] a on zachowuje sie tak jak by mu cos nie pasowalo jest ospaly i malo energiczny.Kidy wypuszcze go na pokoj jest zupelnie odwrotnie- nie potrafi usiedziec w jednym miejscu.Czy to jest normalne?
dzieki
pozdrawiam

Rysiek
04-09-2011, 03:42
Z moim było tak samo. Do teraz ( mam go ponad 3 lata) jest ospały i leniwy. Po pokoju porusza się z dystynkcją i gracją ( choć to samiec :))) ).Nie zwraca na nikogo uwagi, a najlepiej jeszcze mu się usunąć z drogi jak idzie. Jak ktoś siedzi np. na kanapie przejdzie po nim jakby go nie było! Apetyt mu dopisuje, ale miał okres, że nic nie jadł miesiąc !!! Po przeprowadzce z małego terrarium do dużego. Stres . Na zimę też traci apetyt. Je mniej. Za to latem... Pozdrówko! Rysiek
Ps. Jeśli masz w terrarium temperaturę poniżej 30* spróbuj ją podnieść o kilka stopni . To przyspieszy trawienie i może poprawić apetyt.

42d3e78f26a4b20d412==