PDA

Zobacz pełną wersję : Rechabilitacja



MadYellow
08-09-2011, 06:29
hej zalaczylem zdjecie z leguśiem i sterylnum terrarium.. znajduje sie w nim kozen, basenik i miska z jedzieniem.. czy kozenia tez sie powinienem pozbyc ?? z temperatura na szczescie nie bedzie problemu bo kilka miesiecy temu urwalem przez przypadek regulator przy kaloryfeze jak bym ustwiony na maxa.. i mam w pokoju podobne warunki jak w terrartium :) ogon dezynfekowany woda utleniana.. udam sie do weterynaza najszybciej jak to mozliwe...

czy ogon po oderwaniu powinien zaostawic takie malutkie niteczni z "mieska" na koncu.. ?? iile trwa odrastanie..? aha czu odrosniety ogon jest krudszy czy ma inna barwe ?

dzienkuje i pozdrawiam !

MadYellow
08-09-2011, 06:30
aha czutalem gdzies ze czeste picie wody przez lega pomaga leczyc .. czy to samo sie tyczy kompieli ???

Black
08-09-2011, 06:36
Bardzo ladne akwarium, panoramiczne:)
Tylko ze nie ma w mim wentylacji! I tym bardziej ze lezy u gory pokrywa i to zamknieta:/ !!! Nie chce trgo mowic alemarnie widze to:(

Czy to co jest na zdjeciu to jest twoje takze terrarium zamin zaczel sie problem z ogonem? Jesli tak to lepiej kombinuj nad czyms pozadnym!

MadYellow
08-09-2011, 06:43
wentylacja jest.. u gory tylko jej stad nie widac..
wiem ze jest to za male.. mam zrobione terr z drewna i szybek ale ostatnio mi sie jedna stlukla.. wiec musialem go zamiescici w tym...

MadYellow
08-09-2011, 06:51
mam w planie tez pewna pzebudowe i mam pytanko czy kabel gzewczy moglby przepalic plyte drewniana ?

Black
08-09-2011, 06:52
No to juz mi troche ulzylo:) Ale i tak wentylacja gorna nie jest dobra:( powina byc skosna.

42d3e78f26a4b20d412==