PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy!!!!!!!!!!



szewcu
04-10-2011, 01:56
Mam problem tego rodzaju, muj Leg ma czarną,górną część głowy i przechodzi mu to wzdłuż grzbietu. Drugi się chyba zararza bo przy otworach nosowych zaczyna czarnieć. Co to morze być ? Prosze o jakiekolwiek informacje. Zgóry dzięki za info.

Seb
04-10-2011, 02:57
Ciężko sobie to wyobrazić nie masz może jakiegoś zdjęcia ? W jakim wieku są Twoje legi może po prostu zminiają kolor (wiecznie zielone nie będą)

Rysiek
04-10-2011, 15:43
Z tego opisu trudno coś wywnioskować . Mój też ma dużo czarnych miejsc w różnych miejscach. Kiedyś był bardzo zielony. Opisz coś więcej. Jak jest po wylince, czy łuski są takie jak wszystkie tylko kolorem się różnią. Pozdrawiam! Rysiek

cubante
06-10-2011, 15:08
To moze nie stanowic problemu, legi dojrzewajac zaczynaja zmieniac kolor i wlasnie glowy od gory robia sie czarne, ale z drugiej strony przechodzenie czarnego kolru na szyje i reszte ciala moze byc problemem, ale ja nie wiem, nie panikowalbym.

Milka
23-10-2011, 16:52
ztego co czytałam - sprawdz temperature w terrarium. ponoc jak legwan sie wyziebia -czarnieje(ale nie wiem na ile jest to fakt bo sama dowiadywałam sie wszystkiego z internetu) moze sprobuj podniesc mu temp. od 24-do 30-paru(ponizej36)topni w ruznych miejscach w terrarium zeby miał i cien i miejsce do wygrzewania sie(no i wode)

42d3e78f26a4b20d412==