PDA

Zobacz pełną wersję : Co robic !!!!!



qba
11-10-2011, 04:27
Pomocy!
Moj leg ma ok 2,5 roku. W piatek zjadl 7 malych myszek. ( w tym jedna miala delikatny meszek) W sobote walnal kupala i czul sie jak zawsze. W poniedzialek mial troche jasny leb jakby przed wylinka i czul sie dobrze . W przeciagu paru godzin zrobil sie apatyczny i jakby stracil sile lezac na brzuchu z przymknietymi powiekami . Czy po takim czasie myszki mogly mu zaszkodzic ??? Co moze byc przyczyna takiego stanu ??? Podaja mu wapno rozpuszczone w wodzie zeby sei nie odwodnil i planuje tez podac troche glukozy - czy to dobry pomysl? Poradzcie
Z gory dziekuje

SNAKES
11-10-2011, 04:36
Dajesz mu do jedzenia myszki i dziwisz się że się źle czuje?????????
Nie chcę wywoływać dyskusji, poczytaj sobie tylko wątek "LEGWANIĄTKO".
Pozdrawiam

qba
11-10-2011, 04:51
Rozmawialem w warszawie ze slynnym podroznikiem i hodowca gadow Grzegorzem Soszka na temat karmienia doroslego legwana myszkami z zapytaniem czy mozna go karmic tym pokarmem odpowiedzial mi ze trzeba a nie mozna. Ostatnim razem dalem swojemu legowi myszki z miesiac temu. Zjadl ich piec rano i nie zrobilo to na nim wiekszego wrazenia bo wieczorem jeszcze zjadl miske zieleniny a poza tym czyl sie dobrze.

SNAKES
11-10-2011, 04:59
A słynny podróżnik i hodowca gadów (zapytaj go o specjalizację) Pan Grzegorz Soszka jest w tej dziedzinie rzeczywiście autorytetem.
Nie umniejszając zasług i wiedzy Pana Soszki (którego znam i szanuję) jest on specjalistą w zupełnie innej dziedzinie, nie związanej z gadami - zapytaj go o to.

Jak napisałem wcześniej - nie chcę wywoływać ponownej dyskusji na ten temat. Ale jeśli chcesz uzyzkać zdanie eksperta, to polecam wyszukanie osoby która specjalizuje się w tej dziedzinie, w której zdania eksperta szukasz.

Pozdrawiam

Nika
11-10-2011, 05:15
Bez komentarza !!!!!!!!!!!!!

Seb
11-10-2011, 05:34
UUUUUU chłopie nawet się głośno nie przyznawaj że karmisz myszkami Lega !!! A na dodatek 5-7 na raz hehe powodzenia w hodowli :-)

Jezzzuuuu czy wy ludzie nic nie czytacie jest tyle opisów na necie nawet na tej stronie !!!!
I życze Ci żeby mu rzeczywiście zaszkodziło bo inaczej nie wbijesz sobie do tej ...................... że popełniasz błąd.

Kondolencje dla Lega !

nie pozdrawiam bo się ............

Seb

Budzik
11-10-2011, 06:01
Nie zaszkodziły mu myszki, jednak z ilocią i częstotliwocią musisz uważać. Raczej poszukaj innego źródła złego samopoczucia Twojego legwana, jeżeli będzie nadal źle odwiedź weterynarza.

42d3e78f26a4b20d412==