PDA

Zobacz pełną wersję : Myszy vs Legwan



zelik
13-10-2011, 03:48
Mam straszna ilosc myszy w domu i byli dzisiaj je wytepic srodkiem ktory podraznia uklad nerwowy facet ktory sie tym zajmoje mowi ze normalnym zwiezeta takim jak pies czy kot ten srodek nie szkodzi nawet jesli go sprobuja ale legwan to nie pies z wiasku z tym mam pytanie co moze sie stac jesli legwan jakims cudem sprobowal tego detergentuoczywiscie jest to szansa 1 na 1000000 bo srodek zostal rozpylony w suficie podwieszanym ale ze oswietleniem w moim pokoju sa oczka halogenowe to moze sie troszek wysypac bo jest to w postaci proszku specjalnie kazalem nie rozsypywac tego na terrarium ale legwan chodzi sobie po miom pokoju czasami co o tym myslicie ???

Rysiek
13-10-2011, 12:39
Na pewno nie wyjdzie mu to na zdrowie, chociaż psom i kotom nie szkodzi. Chroń go przed tym, to moja rada. Legwan chodząc po pokoju "bada teren" językiem i niechcący może natknąć się na ten preparat. Może go na ten czas nie wypuszczać z terrarium ? Pozdrawiam! Rysiek

dr Robert
13-10-2011, 15:23
Nie jest to raczej zdrowe. Dla piesków i kotków oraz ludzi i legwanów też. Ale cóż, każdy musi z czegoś żyć. Niektórzy z trucia myszy. Nie było lepszych metod ?

zelik
13-10-2011, 15:31
Dr. Robetcie niestety to byla jedyna metoda bo na lapki nie chcialy sie juz lapac zabieraly ser czy co tam bylo a nie lapaly sie a potrafia chalasowac do tego stopnia ze budzisz sie w nocy

42d3e78f26a4b20d412==