PDA

Zobacz pełną wersję : DZIS PRZYJALEM NOWEGO MIESZKANCA DO MOJEGO DOMU



sphinx19
15-10-2011, 12:29
WITAM I POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!
JESTEM DZIS W PRZEPIEKNYM HUMORZE , A TO DLATEGO, ZE OD DZIS NIE MIESZKAM SAM W POKOJU.MIESZKAM Z PRZEPIEKNYM 60 CM PANEM KOLORU ZIELONEGO. JEST NARAZIE TROCHE NIESPOKOJNY I TROSZKE CIEKAWY. MAM NADZIEJE ZE BEDZIE MU SIE PODOBALO JAK BEDE GO NAZYWAL "SCHRANZ", BO CALY CZAS DRAPIE :)
ZA NIEDLUGO POKAZE WAM FOTKE MOJEGO PRZYJACIELA :)

noradarling
15-10-2011, 14:48
Przeczytaj sobie opis lega na tej stronie ze 3 razy.

Yoda
15-10-2011, 15:13
Rysiek to GURU!!! Praktyczne i ZYCZLIWE rady hodowcy, ktory ma sie czym pochwalic. Gucio jest imponujacy, a wiec potwierdza Ryska rady. I chociaz na forum jestem od niedawna, bo od niedawna mam zielonego stworka, to jestem razem z nim fanka Ryska i jego rad. Pozdrawiam wszystkich milosnikow zielonych i cieplolubnych stworkow.Y
Rysiek, o ile pamietasz. Chyba jednak dziewczynka,jesli porownam z innymi legami. Ale co to jest to w tym ogonku?Y

sphinx19
15-10-2011, 16:14
juz czytalem,sledze te stronke od pewnego czasu,(choc nie mam o legwanach perfekcyjnej wiedzy) i po moich pytaniach mozna myslec ze nic nie wiem o legwanie ale mam go pierwszy dzien i sie o niego boje, ale i tak jak powiedzial mi kumpel co tez hoduje legwany "wiele zeczy musisz sie dowiedziec z wlasnego doswiadczenia" i zgadzam sie z nim w 110% choc bede pytal gdy bede mial najmniejsze watpliwosci bo kto pyta nie bladzi :)
Oczywiscie bardzo dziekuje za rade i pozdrawiam.
P.S leg wlasnie zrobil pierwsza kupe heheh

Rysiek
16-10-2011, 04:30
Yoda, nie przesadzaj z tym GURU ! Są tu ludzie, którzy wiedza dużo wiecej na temat legwanów i od których ja sie uczyłem. Nie wiem o co chodzi z tym ogonkiem ? Pozdrawiam! Rysiek

Rysiek
16-10-2011, 04:39
Cofnąłem się do starszych postów i już wiem o czym mowa. Ale Ci ten ogon nie daje spokoju :-))). Z określeniem płci poczekaj jeszcze trochę, aż cechy po których da się z całą pewnością to określić nabiorą wyrazistosci :D. Jeśli masz fotkę, to wyślij. Będzie łatwiej coś powiedzieć. Pozdrawiam! Rysiek
Ps. Sphinxa witamy w gronie miłosników tych sympatycznych jaszczurów.

Yoda
16-10-2011, 09:48
Nie przesadzam.To nie tylko na wiedzy polega i takie jest moje zdanie. Y

lesiu
16-10-2011, 10:59
ZGADZAM SIĘ Z YODĄ. RYSIEK JEST JEDNYM Z NIEWIELU NA TYM FORUM CO PRZYNAJMNIEJ POSTARAJĄ CI SIĘ POMÓC W RAZIE POTRZEBY. POZDOWIENIA DLA WSZYSTKICH I BEZ OBRAZY!!!!!!!!!!!!!

BaSiA
17-10-2011, 05:26
Popieram Yode i Lesia. Rysiek jest bardzo zyczliwą i wyrozumiała osobą dla "nowych".Zawsze mozna liczyc na wyczerpującą odpowiedż. Więcej takich ludzi!!!!! Pozdrawiam.

42d3e78f26a4b20d412==