PDA

Zobacz pełną wersję : weterynarz



Boro
20-10-2011, 07:22
zostało jeszcze kilka dni zanim legwan trafi do nas do domu. zielone posiane i rośnie jak głupie, terrarium zaprojektowane, czeka na realizację. przyszła chyba pora by zapewnić maleństwu opiekę specjalisty. czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie w Poznaniu znajdę weterynarza który zna się na legwanach, do którego w razie problemów mogłabym się zwrócić?

Janusz.Poz
21-10-2011, 04:54
W klinice zwierząt na Księcia Mieszka (koło Netto), zna się trochę na legwanach. Przyjmuje też na Bnińskiej (Osiedle Warszawskie). Nazwisko i telefony mogę podać na priva. (W tej samej klinice jest jeszcze jedna pani)
Nie są, niestety, wszystko wiedzące, ale potrafią pomóc.
Mój Kaziu jest satałym pacjentem. Miał rok temu osteodystrofię, a poza tym regularnie go odrobaczam. I wizyty kontrolne, żeby zważyć, określić dawkę wapna i vitamin...
Jest jeszcze ponoć jakiś dobry vet w ZOO, ale nie znam namiarów.

Boro
21-10-2011, 05:04
właśnie o kogoś takiego mi chodzi, tzn. o kogoś, do kogo będę mogła na takie wizyty kontrolne chodzić. chciałam odwiedzić weterynarza zaraz po zakupie, aby określił w jakim malec jest stanie i czy wszystko z nim w porządku. chorować nie zamierzamy;)
gdybyś mógł na maila przesłać namiary, będę wdzięczna
pozdrawiam

przemo
23-10-2011, 05:43
czesc-ja dopiero studiuje wet-jestem na 4 roku- i wiem ze osob zsajmujacych sie gadami jest malo-na uczelni mamy fachofca od gadow. Bardzo rzeczowy koles.Powodzenia ze legwikami-moj wlasnie na mnie lypie oczetami i sprawdza co tu kombinuje. Pozdrawiam

Rysiek
23-10-2011, 09:45
Czy Twoja specjalizacja będzie obejmowała gady ? Pozdrówko! Rysiek

42d3e78f26a4b20d412==