PDA

Zobacz pełną wersję : Mieszanki i granulaty



Leny
21-10-2011, 19:04
Witam !!!!! Ostatnio pojawiły się na polskim rynku pokarmy w postaci granulatów i mieszanek dla legów firmy tropical. Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam
Leny

Marysia
22-10-2011, 02:47
Mi osobiscie nie przeszkadzalyby mieszankia, ale moja mama twierdzi, ze:

1. nie nalezy "malenstwa" truc swinstwami
2. Spike zawsze powinien jesc swieze jedzonko (listeczki, owoce itp.) , a nie jakies granulaty

......Tak wiec ja granulatow nie kupie. Oczywiscie nie chcialabym go karmic tym codziennie, ale raz na jakis czas......chetnie.

Alicja
22-10-2011, 06:54
Tropikal ma niezly sklad, moze procz tych roslin kapustnych. Cytrolka i Igster dostaja troche wymieszane z pozostalym jedzeniem ;)

cubante
22-10-2011, 08:06
A moj leg omija te granulaty szerokim lukiem:) i dobrze bo ja tez uwazam ze powinny dostawac tylko naturalny pokarm chociaz czasami jak patrze na te barwne papryki i liscie ziol o kolorze "zarowiasto zielonym" to ciezko mowic o ch naturalnosci:(:)

przemo
23-10-2011, 05:36
czesc

przemo
23-10-2011, 05:40
bardzo mnie ciekawi- jaka jest skutecznosc granulatu-czy legwany chetnie to jedza?- Macie jakies z tym doswiadczenie?

Seb
24-10-2011, 03:19
Mój wcian granulat w pierwszej kolejności :-) Dodaję mu tego jedną garść (nie pełna0 dziennie zawsze wszystko znika. I wcale nie uważam że jest to gorsze od zielonego które jest kupione w hipermarkecie i rosło dzięki dodatkom chemicznym . No chyba że tak wyprodukowane jak u NIKI (ja nigdy nie wiem gdzie kupic te nasiona). Jak nie padasz tego Legi to nie dowiesz się czy mu smakuje z każdym jest inaczej . Ja podaję bo wiem ze dowartościowuje mu jego dietę i nawet jak mi sie zapomni wapna czy coś w tym stylu to nic mu się nie powinno dziać, oczywiście do tego są na stałe świetlówki UV itp.

pozdrawiam
seb

lesiu
24-10-2011, 15:10
mój na poczatku nie chciał nawet na to patrzeć { musiałem mu dawać na siłę} teraz granulat znika z miski w pierwszej kolejności

42d3e78f26a4b20d412==