PDA

Zobacz pełną wersję : rośliny dla legwana zielonego



Milka
23-10-2011, 10:10
chciałabym sie dowiedziec jakie moge włozyc rosliny zywe do terarium legwana zeby on sie nimi nie zatruł gdyby je zjadł?

Wiciu
23-10-2011, 10:59
To se kup ksiąke o legwanie to się dowiesz takze przestudiuj inne posty bo to pytanie juz kilkakrotnie padło. Ludzie czy wy wogóle czytacie ci inni piszą!
Wiciu

Mad
23-10-2011, 11:10
Wiciu, a ty kup sobie "Savoir-vivre". Denerwuje cię post - nie odpowiadaj. Na pewno znajdzie się ktoś, kto udzieli odpowiedzi - ja niestety nie mam takiej wiedzy.

misiekk
23-10-2011, 11:59
...zgadzam sie z madem ...takie teksty zachowaj dla siebei po to jest forum zeby pytac...ale jakie roslinki wiem ze prawdopodobnei paproc ale do konca niewiem ja wstawilem doniczke z bazylia orygano np. ale on to szybko zniszczyl

Alicja
23-10-2011, 14:50
może być trzykrotka :)

FIfatrAFa
23-10-2011, 15:52
..a żeby Cie legwan ogonem przypier$%#@^ za Twoja kulture i goscinnosc

p.s. To se poczytaj inne posty i zobacz co na temat kultury w postach juz sie pisało

pozdrawiam

Marblo
23-10-2011, 16:16
WŁASNIE JAK CHCESZ NA KOGOS NASKAKIWAC I SIE PRZEMADRZAC TO ROB TO GDZIES INDZIEJ. MILKA ZADALA NORMALNE PYTANIE JESLI NIE CHCESZ ODPOWIADAC TO NIE PISZ NIC !!! TAKICH CWANIAKOW NAM TU NIE POTRZEBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A TO ZE BYL JUZ TAKI TEMAT NIE UPOWAZNIA CIE DO TAKIEGO CHAMSKIEGO ZACHOWANIA!!!!!!!!1 LEPIEJ PODAJ LINKA GDZIE PYTAJACY(A) MOZE ZNALESC ODPOWIEDZ!!!!!!!

NIE POZDRAWIAM BO MNIE ........... :o[

Ps. PRZESTUDIUJ SE POST "DO CZEGO SLUZY TO FORUM" CZY TY WOGOLE CZYTASZ CO INNI PISZA??????????????????????

Marblo
23-10-2011, 16:23
Yo Milka Przeczytaj sobie post "roslinki" jest tam troche o zywych roslinkach - http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=10&i=2359&t=2359

Pozdrawiam Marblo :o}

Seb
24-10-2011, 03:24
Pomijając fakt że reklamowanie tej książki (czyt. tandety) jest niezalecane dla świeżych terrarystów!!!

Co do paprotki to właśnie testowałem i daje wynik negatywny nie lubi za dużo słoneczka i się niszczy. Polecam Draceny , takie coś pnace ale nie bluszcz nie są zabronione z tego co wiem też wszelkie gatunki Yuki wszystko w zależności jak duży jest Twój leg i czy zielone ma służyć jako jedzenie czy ozdoba .

Pozdrawiam
Seb

42d3e78f26a4b20d412==