PDA

Zobacz pełną wersję : pilnie czekam na odpowiedż mam straszny problem z legusiem!!



ania(anusia lub anulka)
04-11-2011, 12:36
Mam problem mam nadzieję że mi ktos pomoże mam takie pytanie:jak oswoić legwana który ma 2 lata a ja mam go rok a boi się mnie.NIE WIEM JAK GO OSWOIĆ DO SIEBIE PROSZE POMÓŻCIE CZEKAM!!!!!!!!!!!!!!!

Rysiek
05-11-2011, 03:10
Widzę Aniu, że masz trochę problemów z Twoim pupilem, a do starszych tematów forum nie chce Ci się powracać. Warto było by trochę jednak poczytać !!! Mam taką propozycję. Jeśli chcesz mogę Ci jakoś pomóc, zobaczyć np. w jakich warunkach mieszka Twój legwan. Jestem z Gliwic i Ty chyba też . Może skontaktuj się ze mną na priva . Jeśli chcesz nadaj meila na adres - baswis@wp.pl . Pozdrawiam ! Rysiek

Krzysztof.W
05-11-2011, 07:36
Niema chyba innego sposobu, trzeba brać na ręce kilka razy dziennie, Podawać ulubiony pokarm legwanowi pod pyszczek,może sobie wreście przyswoi że nie jesteś dla niego zagrożeniem.

Życzę dużej wytrfałości.

Cześć

PUMA7
18-11-2011, 07:06
Mam nadzieje że bede mogła ci pomóc.
Ja na początku gdy dostałam swojego leona :) też miałam z nim mnóstwo problemów. Nie mogłam sie nawet do niego zbliżyc bo stawał sie agresywny drapał a nawet próbował mnie ogryzć.
Starałam sie niewykonywac przy nim gwałtownych róchów i często wypuszczac go z terarium aby w mojej obecnosci pospacerował sobie po pokoju. Podawanie mu jedzenia pod pyszczek było raczej niemozliwe ponieważ agresywne legwany niepozwalaj na to aby człowie sie do nich zblizył. Gdy wykażesz odrobine cierpliwości napewno twój leguś szybko sie oswoji.
Powodzenia trzymam kciuki i pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==