PDA

Zobacz pełną wersję : Wrocłaskie Targi



cargool
12-08-2011, 12:47
witam wszystkich!!!
bylem dzis na targach i wg mnie juz sama cena jest straszna 10 zł !!! moglbym tyle zaplacic gdybym zobaczyl tam cos ciekawego lub moglbym sie czegos ciekawego dowiedziec ale to co tam zobaczylem jest po prostu smieszne!!! ale mnie jakos niebawilo!!! ludzie obslugujacy stoisko terrarystyczne (jesli mozna to tak nazwac - 4 pajaki 1 skorpion i moze z 6-8 gatunków węzy! ) niesą raczej specjalistami (szczegolnie tamta pani) opowiada ona ze legwany zielone (iguana iguana) żyją DWA RAZY DŁUZEJ NIZ LUDZIE!!!!!! (to chyba niewymaga komentarza)
:-) niebardzo polecam te targi!
To jest tylko moje osobiste odczucie i niekazdy musi sie z tym zgadzac
mozna ewentualnie popatrzyc na ciekawe gatunki kaktusów, są równiez piekne konie i koty ale z terrarystyki jest tam naprawde niewiele.

Pzdr
cargool

Adrian Furman -AdN-
12-08-2011, 14:16
i co ja mam teraz zrobic?? mam 100km od wrocka i mialem sie wybrac jutro na targi...moze jutro bedzie lepiej...w koncu ma byc ten zlot ?! No nie wiem bo szkoda kasy

Nook
12-08-2011, 17:33
ja byłem i nie nażekam - zlot był super (pomijajac ze jako jedyny byłem ...). Wstep na targi byłby darmowy cargool jakbym wpisał się na listę uczestników spotkania.

Adrian Furman -AdN-
13-08-2011, 02:31
cholera dzisiaj zapalem na pociag (ustawilem budzik na P.M. zamiast na A.M przez przypadek) i nie bede dzisiaj, prosze powiedzcie czy w niedziele tez oplaca sie jechac!!!

42d3e78f26a4b20d412==