PDA

Zobacz pełną wersję : piasek do terrarium



Bruno26
25-12-2012, 00:30
Powiedzcie mi gdzie w warszawie kupić pisek do terrarium - potrzebuje około 40-50 kg

Aleksander
25-12-2012, 00:53
Ponieważ pisałes o terrarium dla żółwia, wiec spytam: to dla zolwika chcesz kupic piasek? Jesli tak, to szczerze odradzam. trzymanie zolwia w piasku moze byc niebezpieczne. Często zjadaja piasek i "zapychaja się", co moze prowadzic do smierci. A jesli nie dla zolwia, to ....nie wiem, gdzie kupic w Warszawie piasek;))))

Natalia

Neu
25-12-2012, 11:22
Mieszkasz w Warszawie i piasku zwyklego nieumiesz kupic??

Paulazz
25-12-2012, 13:51
zawsze można pojechać nad rzekę ... wygotować dokładnie oczyścić i do piekarnika na 200 stopni możliwe że są jakieś siuwaksy do odkarzania takiego piasku bo w takich ilościach to nie wiem (kilogram w zoologiku to ze 3 zeta ale w taki sposób to pójdziessz z torbami ... bez piasku:P)

loktok
26-12-2012, 01:54
Poszukaj jakiejs budowy, zakos troche piasku a jak jestes bardzo uczciwy to spytaj czy ci troche nie uzycza (w to uzyczanie raczej watpie), potem tak jak napisal Paulazz dokladnie, wielokrotnie go wyplucz i wypraz w piekarniku, ta metoda ma pare malych mankamentow: jest z tym troche zabawy i mnostwo piachu wszedzie lazienka kuchnia, i okoliczne pomieszczenia :-)))))), ewentualnie zostaja sklepy zoologiczne, pamietaj ze przy takich ilosciach zawsze warto sprobowac negocjowac ceny. Powodzenia

Pozdrawiam LK

42d3e78f26a4b20d412==