PDA

Zobacz pełną wersję : gdzie basen???????????



Dzony
01-12-2011, 10:11
Moje pytanko brzmi Czy basen morze byc pod promiennikiem? (wedlug dr. Lewina Komorow musi byc z drugiej strony) i tak wlasnie jest u mnie a pod basenem jest kabelek ktory podgrzewa wode dokladnie nie wiem jaka jest temperatura tej wody. Wczesniej pisalem "gdzie on sie zalatwia" i alicja polecila zrobic mi tak cytuje "tą miskę do której sie załatwia stawiaj w tym samym miejscu co dotychczas, tyle że pustą. Natomiast kup nową miskę na jedzenie i stawiaj ją gdzie indziej. Jeśli się uda będzie Ci bardzo łatwo sprzątać." I tak zrobilem no i zalatwia sie tam nadal (wlewam wode do tej miseczki) czy moge ta miske zastapic basenem ale bedzie pod promiennikiem. Czy narazie nic nie zmieniac?


pozdrawiam
gg1334649

Alicja
01-12-2011, 10:15
Załatwia się tam :) No widzisz mądra gadzina :)
Ja mam płytki basenik u agam pod promiennikiem i nic złego się w związku z tym nie dzieje. Nie jest jednak wykluczone, że legwan przestanie wtedy się tam załatwiać. Kiedyś były na forum takie historie, że legwany załatwiały się do baseniku a po zmianie wystroju przestały ...

vister
11-10-2012, 17:42
Dodaj jeszcze, że zalecamy jednak obcięcie kabelka pod basenem z wodą. Bo inaczej rozmieszczenie źródła ciepła względem baseniku nie ma sensu.
pzdrw
Tomek Lewin

42d3e78f26a4b20d412==