PDA

Zobacz pełną wersję : Mam problem !!!



tusik
05-12-2011, 08:45
Witam wystkich !!!
Przepeaszam z gory za bledy jestem dyslektykiem !! ;]

Mam problem z moim legwanem . Kupilem go 4 dni temu . Nie chce nic jesc !! w dodatku nie robi kupy ;]

Zrobil tylko jedna i czarna !! na forum pisalo ze powinien miec biala i nie wiemteraz czy jest chory czy moze sie boi ??? !!!

Dziekuje zgory za odpowiec !!!!

Marysia
05-12-2011, 08:50
Nie znam sie na tym, na pytanie ci nie odpowiem, ale czy wy wszyscy musicie pisac, ze jestescie dyslektykami??? :-P

tusik
05-12-2011, 13:08
A co przeszkadza ci to ???

Marysia
05-12-2011, 13:42
Nie, tylko wiekszosc osob sie tak tlumaczy...

tusik
05-12-2011, 13:44
No a czmu nie

Sebastian Borkowski
05-12-2011, 14:17
masz go 4 dni. nie wiesz co jadł wcześniej???
kolor "kupy" jest zależny od tego co on jadł
jeżeli nie chce jeść to jest jedno wyjście
zostaw go w terrarium daj mu jedzenie i wyjdż z pokoju chodzi o to żeby nic nie rozpraszało jego uwagi
znasz żrudło pochodzenia lega???
odpisz na adres
sebor2@op.pl

Krzysztof.W
06-12-2011, 02:35
Tusik nie martw się , kupiłeś legwana dopiero chyba 5 dzień go masz , legus jest nieoswojony i przestraszony nowym otoczeniem,przez jakis czas nie wyjmuj go zbyt czesto, i codziennie dawaj nowy pokarm oraz wode , z biegiem czasu powinien sie przyzwyczajić do ciebie i zaczać jeść na nowo , jak czynił to wcześniej w sklepie.
Nie ma dziwota że nie chce jeść jest zestresownay , dopóki nie podrosnie nie zmieniaj mu terrarium to nie ma narazie sensu , niech sie oswoji z tym terrarium w którym teraz go trzymasz oraz sąsiadującym otoczeniem, jak sie troche oswoji to mozesz chodzic z nim po całym mieszkaniu, tylko pilnuj gadzia,żeby nie uciakł.


Cześć@_@

tusik
06-12-2011, 02:40
Ok . Tak zrobie .Dzieki

Robert Rutkowski
07-12-2011, 02:34
Zwierze jest zestresowane - moja Żaba (leg zielony) nie jadła przez przeszło tydzień i bardzo się bała jak tylko ją kupiłem. Obecnie po 10 miesiącach je doskonale, sama chodzi po pokoju i wraca do swego terra.

Nie zapomnij o właściwej diecie - liściach, lampie Uv, właściwej temperaturze i wilgotności , pozdrawiam.

42d3e78f26a4b20d412==