PDA

Zobacz pełną wersję : Kuweta ...



akasza
29-12-2011, 05:48
No wlasnie, gdzie zalatwiaja sie Wasze Legi? Jestem bardzo dumna z naszego Marcela bo juz od dluzszego czasu korzysta wylacznie ze zbiornika z woda, czasem mu sie zdarza gdzie indziej, ale to tylko wtedy, gdy mu nie wymienimy rano wody.
A czy Wasze Smoki sa rownie kulturalne;)?

DraCha
29-12-2011, 05:57
Mój Herman wali gdzie popadnie :)) i codziennie przeszukuję terra w "poszukiwaniu zaginionego bobka" choć muszę przyznać, że ostatnio robi to coraz częściej w wodzie.

Pozdrowionka

akasza
29-12-2011, 06:05
Proponuje oddac go na wakacje do babci;) Marcel po powrocie od mojej mamy ukulturalnil sie. Moze dlatego, ze byl w troche mniejszym terra i przeszkadzal mu smrodek...;)
dzieki za odpowiedz - temat moze glupi, ale przynajmniej nie o serze;)

DraCha
29-12-2011, 06:17
Nie ma sprawy, ludzie podniecają się kokardkami i debilkowatym obcięciem u piesków, więc legwaniarze mogą kupkami swoich smoków.

P.S. Powód do radości jest bo jak widać na forum niektórzy mają problem z kupką swoich smoków.

Fatman
08-01-2012, 04:45
witam
moj leg zalatwia sie tylko i wylacznie do basenika. albo wlazi do srodka, albo wali do niego prosto z galezi. poza tym rowniez spi w baseniku wiec codziennie jest staranne mycie i wymiana wody, ale za to podczas wylinki nie ma zadnych problemow.
pozdrawiam

Rysiek
08-01-2012, 10:47
Mój robi poza terrarium, w przedpokoju. To trwa ponad 2 lata. pozdrówko! Rysiek

42d3e78f26a4b20d412==