PDA

Zobacz pełną wersję : caly czas w strachu:(



misiekk
11-01-2012, 10:23
moj lestat caly czas nie lazi po terra w moim towazystwie nawet jak wejde w momencie jak on siedzi na podlozu gdzie jest "chlodniej" niiz na galezi pod zarowka to nawet jak bede siedzial caly dzien w pokoju to on sie nei ruszy bedzie siedzial chocisz bedzie juz mu za zimno to nie wejdzie sie ogrzac dopuki nei wyjde z pokoju kiedy on wkoncu zrozumie ze ja mu nic nie zrobie ze moze sobie lazic jesc robic co mu sie podoba nie zaleznie czy jestem w pokoju czy nie...:(((((((((

misiekk
11-01-2012, 10:35
czy to wlasnie to ze on caly czas jest w strachu moze byc przyczyna tego ze tak malo je /czasmi ma dni ze wogoel nic nie kasnie / ..niewiem jeszcze co z ta wylinka ,na glowie i palcach ma ale z tulowiem jest problem od kiedy go mam nei zauwazylem zeby z brzucha cos zlazilo

Fatum
11-01-2012, 13:51
a jaką masz wilgotność w terra?

obelek
11-01-2012, 13:54
ja mam podobna sytulację , jak mnie nie widzi to łazi , ale jak go położe pod lampę to poźniej jest aktywny a wilgotność w terra 50-70%
i nie mogę jej zwiększyć
obelek

misiekk
11-01-2012, 14:37
jaka lampe grzewcza?? wilgotnosc niestety nei moge dokladnie okreslic bo caly czas nie moge dostac tego miernieka do wilgotnosci./zapomnialem jak sie zwie/Ale podloze jest dosc mocno nawilzone powiem nawet jest mokre caly czas i dodatkowo spryskuje je 2 3 razy dziennie wiec chyba ok jak sie zaglada do terra czuc wilgocia

RAFCIO
12-01-2012, 04:38
przyżad zwany jest higrometrem..... ;]]

Seb
12-01-2012, 05:28
Właśnie bawię sie elektronicznym higrometrem (bajer niesamowity ale niestety nie do kupienia dla zwykłego śmiertelnika koszt około 700zł za tyle to mam terrarium i gada ) oczywiście pożyczyłem go z pracy to przy okacji wyskaluje sobie ten w terrarium :-) ciekawe ile mnie oszukuje ten z hagena sprężynkowy (czytaj analogowy)

Pozdrawiam
Seb

Rysiek
12-01-2012, 09:25
Seb, Snakes ma na stronie różne ( nawet bajeranckie ) i cena nie przekracza 300zł, a są nawet poniżej 100zł. Higrometr i termomert- elektroniczny. http://www.snakes.pl - dział TERRARIUM , potem- WYPOSAŻENIE. Pozdrówko! Rysiek

42d3e78f26a4b20d412==