PDA

Zobacz pełną wersję : Co Wy na to ???



Marblo
13-01-2012, 14:45
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=10714164

Co o tym sadzicie??? Chetnie poznam wasze opinie....

Rysiek
13-01-2012, 14:52
No bracie, ten to na 3-latka nie wygląda :-))). I te jego ( wg. właściciela ) upodobania- głaskanie i noszenie :-))). Może jeszcze buty panu przyniesie :-))). Moim zdaniem to dobrze dla zwierzaka by było, żeby go ktoś kupił. Czytający to forum wiedzą ile można się spodziewać po legwanie zielonym. Chodzi mi o to, że to nie pies czy kot...Wygląda zdrowo i ciekawie , a im szybciej znajdzie dobrego opiekuna tym lepiej dla niego. Pozdrówko! Rysiek

Seb
13-01-2012, 15:12
Na to co widzę to terrarium też nie ma bo grzebień jeszcze nie urósł a juz wysychają końcówki. Wiek na oko około roku ale zabiedzona gadzina moze i mieć 1,5. Śakiś taki zabiedzony nie wypasiony hmmm widać marnuje się u swojego właściciela! A swoją drogą z ceną to troszki dowalił do pieca ! Za 500zł. to ja bym chciał około 2letnią samicę w ładnym stanie kupić a nie taka bidotke-chudzinke.

pozdrawiam
Seb

Rysiek
13-01-2012, 15:51
Cena faktycznie kosmiczna, a z wyglądu tylko te "podsuszone kolce"...Pozdrówko! Rysiek

Marblo
14-01-2012, 00:47
Ludzie sa nieobliczalni......... :/

Seb
14-01-2012, 03:17
Właśnie teraz doczytałem że on ma 3 lat . Jezzzzuuu jak on ma 3 lata to robal wyglada na jego pradziadka (a ma niecałe 2,5). Rysiek to weź porównaj sobie teraz jak Twój szybko urósł przez ostatni rok hehe.

Ale tak to jest była u mnie wczoraj pani z PZU w celu ubezpieczenia mieszkania i opowiadała jak to ludzie trzymają sporego Lega w czymś co można jedynie porównać z akwarium ....szkoda gadać normalnie zrobił bym w ten sposób że kupując tak egzotyczne stworzenie które wymaga specjalnych warunków należało by pozostawić swoje dane adresowe w celu kontroli nad zachowaniem odpowiednich warunków bytowych gadzinie. Wiem że bo głupota i nierealne ale jak tu zapanować nad tym co sie dzieje teraz na rynku?! Zrobiła się moda na Legwany i nie zapanuje teraz nad tym . Kilka dni wstecz dzwoniła do mnie babka i pytała o to czy oferta na sprzedaż mojego starego tera jest aktualna bo kupili swojemu dzieciakowi legwana i jest trzymany w akwarium no i juz się tam nie mieści :-( NO COMENT pytam ją czy ma dostęp do netu ? MA ale jeszcze nic tam (znaczy w necie nie wyczytali) Załamanie ! Może by tak (NOOK) zacząć wciskać baner tej stronki w jakichś innych miejscach ? może bedzie się dało zareklamować ją na GG w wyświetlającym się oknie nie wiem odczuwam że nikt nie czyta tych informacji które tu są włącznie z ludźmi którzy jako nowi pojawiają się na forum tylko po to aby zadać nieraz totalnie laickie pytanie na które powinni znać odpowiedź jeszcze przed podjęciem decyzji o zakupie gada.!!!

Co ROBIĆ
Seb

dr Robert
14-01-2012, 03:43
W Polsce takie kontrole są nierealne, ale np. Szwajcaria ma normy minimalne dotyczące rozmiarów terra i tam np. mogą wejść i zrobić kontrolę. Chyba dotyczy to tylko zwierzaków z list CITES, a więc legwan się załapuje. Cóż, Polska i UE są tutaj zdecydowanie "w tyle"...

misiekk
14-01-2012, 08:56
wczoraj bylem w na imprezie w klubie w moim miescie i nieuwiezycie siedze sobei w chilaucie a tu wchodzi jakis koles z wezem na szyli mysle sobei kurna debil ...ii neiwytrzymalem i podchodze do niego : ty stary nie szkoda ci tego zwierzecia a on mi na to ze on jest przyzwyczajony i nei wytrzymalem " kurwa przyzwyczajony a co ty mozesz wiedziec czlowieku ten waz pewnie jest teraz w takich lekach on mi na to ze spoko on nei jest tu pierwszy raz i w8iecie co okazalo sie ze koles w takie mrozy tylko pod kurtka go przyniósl niewiem chyba laski chcial na niego podrywac ..niewime zeby nei kumpele to chyba kolesia bym znokautowal dobrze ze nie bylem dosc pijany ;) bo waz stracil by wlasciciela a moze to i dobrze zeby stracil

Rysiek
14-01-2012, 15:10
Seb, mam nadzieję, że nawet w dalekiej przyszłości powstanie jakieś lobby, któremu na sercu będzie leżeć dobro tego świata i chcąc trzymać w domu chociażby zwierzę z listy CITES bedzie można takiego kogoś sprawdzić ! To natura stworzyła różne formy życia na ziemi ( nie my, ludzie ) , ale my chcąc w warunkach domowych mieć trochę egzotyki musimy dbać o ich dobro i byt . Pozdrawiam z nadzieją na przyszłość ! Rysiek
Ps. Tylko nie piszcie, że matka głupich !!!

Marblo
14-01-2012, 17:15
Kazda matke trzeba kochac...

42d3e78f26a4b20d412==