PDA

Zobacz pełną wersję : Skąd oni biorą te dane?!



Sułek
29-12-2012, 06:29
http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34317,1911445.html

Fryzjer
29-12-2012, 09:04
od babci, dziadka, cioci i wuja :)

men14
29-12-2012, 10:57
Polska znajduje się na trzecim miejscu pośród państw akcesyjnych pod względem liczby zatrzymań na granicy okazów chronionych konwencją waszyngtońską. -dlatego ze inne panstwa mają lepsze sposoby na schowki;)

Wiciu
29-12-2012, 11:20
Rozmawiałem w tyym tygodniu z pracownikiem WWF i tłumaczyłem że u nas nie ma przemytu na wielka skale a tylko sa częste pojedyncze zatrzymania przy próbie wwozu do kraju pojedynczych zwierząt lub wyrobów z nich przez nieświadomych ludzi, a "przemycane" zwierzęta pochodzą z hodowli a nie natury. ale cóz urzędnicy mają swoje suche dane i niestety to oni są opiniotwórzczy my nie mamy nic do wyjasnienia bo po co słuchac jakiegoś Kowalskiego.
W tym kraju nigdy nie bedzie dobrze jeżeli osoby zainteresowane problemem nie będa dopuszczne do głosu i nie bedzie się licvzyc z ich opinią
pozdrawiam

Sułek
31-12-2012, 04:25
Jest jeszcze inna kwestia:
Nas interesują gady a może faktycznie dane zawyżają ptaki....

Mnie osobiście wkurza fakt zaszufladkowania wszystkich zwierząt razem do jednego wora

inna sprawa:
instytucje wwf-podobne nie miałyby racji bytu gdyby nie wyolbrzymiały i niestety w przypadku gadów, sztucznie stwarzały problem jakiegoś gigantycznego ich przemytu

...choć z drugiej strony takie "dmuchanie na zimne" też pewnie zrobi trochę dobrego dla gadów ;)

42d3e78f26a4b20d412==