-
Jeszcze nie!
Byłem dziś w skepie zoologicznym miałem wreszcie kupic legwana.
Był tylko jeden, wyglądał na zdrowego ale był strasznie chudy.
Podszełem do sprzedawcy a on odradził mi kupno mówiąc że leg jest chory.
Podziękowałem i czekam na następne(legwany)
Spytalem też:
-czy siedzą cały czas pod zwykłą żarówka.
-Nie w na noc wmontowywane są specialne lampy emitujące UV.
Poszedłem też do innego sklepu gdzie legi są po 295zł
czyli o 45zł drozsze niż w poprzednim ale nie kupiłem, wole czekać
na legi za 250zł.
-
Re: Jeszcze nie!
To kup od Voraxa.
On ma tanio i zdrowe.
-
Re: Jeszcze nie!
Nie rozumiem czemu chcą sprzedać chorego legwana.
-
Re: Jeszcze nie!
Vorax nie znam takego 8-)
-
Re: Jeszcze nie!
-
Re: Jeszcze nie!
jak to jest tanio to ja nic nie gadam .......
-
Re: Jeszcze nie!
Jasne że tanio.
Jak ktoś sprzedaje zwierzęta za 1/2 ceny to się wtedy nazywa "tanio".
Ja za lega zapłaciłem 300zł. Jasne że w sklepie można kupić jakiegoś zdechlaka za 250zł ale to żaden interes. Od Voraxa warto kupować i wiele osób to robi.
-
Re: Jeszcze nie!
Ivan - wg mnie warto jest żeby zwierzak był jak najkrócej w transporcie - chodzi o stres.
Warto to wziąć pod uwagę.
Pozdro.
-
Re: Jeszcze nie!
chodzi mi glownie o węze voraxa , zbozówki za 100 zl to totalne przegięcie , przecież ich noralna cena to 40 , gora 50 zl
-
Re: Jeszcze nie!
Na wlasciciela czeka jeszcze ten legwan:
http://www.allegro.pl/showitem.php?item=7487499
Pozdrawiam!
marysia
-
Re: Jeszcze nie!
a dlaczego nie dogadasz sie ze sprzedawcą, żeby po niższej cenie sprzedał chorego? bedziesz miał satysfakcje, że go uratowałeś. ja jak bym mogła, to bym wszystkie biedne legi kupowała
pozdr :)
dorota
-
Re: Jeszcze nie!
albo badz realista i wez pod rozwage to ze moze ci zdechnac a wtedy stracisz przeciez nie mala kase...
-
Re: Jeszcze nie!
Jasne.
"Zdechlaków" się nie kupuje. Legwan może zdechnąć a nawet jeżeli nie, to koszty leczenia prawdopodobnie będą wyższe od ceny zwierzęcia.
Nie warto ryzykować.
Co do węży Voraxa to się nie zgodzę. Widziałem ostatnio zborzówki za 120 zł.
Za 40 zł to w tych czasach możesz sobie kupić 3/4 pajaka po 2 wylinkach- hehehe.