Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Pomoc

  1. #1
    Łysy468
    Guest

    Pomoc

    Mam 2 węże! (nerodia fasciata, Lancetogłów mleczny) Lancetołów jest mniejsz i boje się że jak zacznie zrzucać wylinke no nerodia morze mu coś zrobić!!!! :-((( Prosze o pomoc!!!!


  2. #2
    dr Robert
    Guest

    Re: Pomoc

    To one są razem trzymane ?


  3. #3
    Łysy468
    Guest

    Re: Pomoc

    Tak są trzymane razem nerodia ma 64cm a lancetogłów ma okolo 27cm!!! Lancetogłowa kupiłem dzisiaj!!! wczoraj w sklepie zrzucil wylinke ale pytam sie tak na zapas!!! czekam na odpowiedz!!


  4. #4
    dr Robert
    Guest

    Re: Pomoc

    Nerodia nie powinna zjeść innego węża bo to płazo- i rybożerca, ale czasem nawet przy jedzeniu może się zdarzyć przypadkowe chwycenie Lampropeltisa. Natomiast pewne jest, że prędzej czy później Lampropeltis zje Nerodię. Pewnie potrzeba na to jeszcze sporo czasu, ale zdarzy się to jeśli będą razem. Powinny być oddzielnie bo wkrótce oba będą miały te same pasożyty i choróbska, ale to już sprawa ryzyka.


  5. #5

    Re: Pomoc

    przeczytaj opis Lancetogłowa!!!!!! - http://terrarium.com.pl/wazmleczny.php kup badz zrob nowe terrarium!!!!bo jak maluch urosnie bedziesz mial tylko jednego weza


  6. #6
    Łysy468
    Guest

    Re: Pomoc

    Ale nie rozumiem czemu by mialy byc chore??!! ja od kąd mam nerodie to do pokarmu deje mu witaminy a jego przymywm co jakis czas płynem przeciwko pasożytom!! a mam jeszcze jedno pytanko, ktury wąz szybciej rosnie nerodia czy lancetogłów??? odpowiedz!!!


  7. #7

    Re: Pomoc

    rozdziel te węże i niekombinuj kto szybciej urośnie


  8. #8
    cepelia
    Guest

    Re: Pomoc

    zawsze moze poczekac jak stac go na takie drogie jedzenie

  9. #9
    Łysy468
    Guest

    Re: Pomoc

    Ale czy wy nie rozumiecie ze ten lancetogluw ma okolo 25cm a nerodia ma okolo 65cm!!!!! Narazie ani ten ani ten sie nie zjedzą!!! A jak chociaż podrośnie okolo 7-8cm to je dopiero rozdziele!!! odpiszcie!!!


  10. #10

    Re: Pomoc

    Hey!
    Na pytanie, który wąż rosnie szybciej odpowiem : Nerodia...
    Uważam jednak,że nie powinno mieć to dla Ciebie żadnego znaczenia, gdyż oba te węże wymagają skrajnie różnych warunków... Następnym razem jak będziesz kupował jakies zwierzę poczytaj trochę o nim i przygotuj terrarium...
    Uwielbiam 'folwarki zwierzęce' i pytania: 'jakie moge trzymać jaszczurki z agamą brodatą?
    Pomyśl zanim coś zrobisz.
    hatiras'

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •