Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Wątek: Czemu??!!

  1. #1

    Czemu??!!

    Nook czemu moj post zostal usuniety??!! To jest chyba nasza sprawa, ze umowilismy sie na spotkanie, a Seb nie przyszedl! Chyba mamy prawo to napisac! Tobie sie cos ostatnio przewraca w glowie. Caly czas usuwasz posty, zdjecia itd.


  2. #2

    Re: Czemu??!!

    To jest dłuższa stosowana praktyka przez admina strony i mi też to nie odpowiada :-(((. Pozdrówko! Rysiek

  3. #3

    Re: Czemu??!!

    Panowie, proponuje nie denerwowac sie tylko zmienic adresik )))))
    Tak sie sklada ze to nie jest jedyne forum na temat legwana zielonego, skoro nook w ten sposob postepuje to niech sam sobie pisze posty na tym forum, a my chodzmy gdzies indziej skoro tutaj pisanie postow nie jest mile widziane. Nook zdaje sie ze dostales jakas tam wladze i niezle ci woda sodowa w dynke walnela, zastanow sie jednak do czego takie wredne zachowanie moze doprowadzic.


    http://www.terrarystyka.com.pl/forum...?p=19857#19857


    Na tej stronce jest wzmianka na temat naszego spotkania, zapraszam serdecznie i piszcie tam smialo, napewno nikt tam Waszego posta nie skasuje:


    MARBLO


  4. #4

    Re: Czemu??!!

    Ludzie ... skąd wiecie, że to własnie Nook usunął Wasze posty z forum? Nie tylko on ma takową możliwość ...

    Pozdrawiam
    Leny


  5. #5

    Re: Czemu??!!

    Skoro to ty Leny to nie masz sie czym chwalic!


  6. #6

  7. #7

    Re: Czemu??!!

    Fatman kolejna pomyłka z Twojej strony. Niestety nie trafiłeś i tym razem ... będziesz dalej strzelał i bezpodstawnie kolejne osoby oskarżał?

    Pozdrawiam
    Leny


  8. #8

    Re: Czemu??!!

    Fakt faktem, że post zniknął. Jakoś u konkurencji nie znikają. Rysiek

  9. #9

    Re: Czemu??!!

    Rozumiem, że jesteści źli, bo ktoś usuwa wasze posty [:-((((] =, ale jezeli wszyscy tak zaczną przechozić na forum terrarystyki, to to forum upadnie, bo nie będzie miał kto tu pisać :-(


  10. #10
    Nook
    Guest

    Re: Czemu??!!

    Przed skasowaniem posta napisalem do Fatmana o tym fakcie, na adres e-mail (z trescia posta). Wiecie moge zostawiać takie posty jeśli te forum ma byc jedną wielką skryznką e-mail. Forum to miejsce dla wszystkich a sprawy prywatne zalatwa sie na e-mailach to chyba oczywiste... I to fatman juz nie pierwszy raz... trudno napisac e-mail ?

    Oto treść posta:

    "Hej kiedy moglibysmy sie spotkac?? Bardzo bym chcial od Ciebie kasetke z filmem o zielonych...
    Pozdrawiam" / zdaje się że to było kierowane do Niki

    Pozatym możecie chyba kontynuowac dyskusje na wątki o spotkaniu w ZOO. Ktos nowy wejdzie na grupe i skad ma wiedziec o co chodzi.

    Na pewno postąpilem źle? Sami sobie odpowiedzcie. Skąd tyle nerwów ?

    Co do zdjęć proszę poczytać dział informacje (na czerwono tłustym drukiem pisze na głównej stronie Forum).

    Co do zdjęć Rysiek, trudno żeby 80% (!!!) zajętości forum to były Twoje ciągle powtarzające się zdjęcia, miejsce na serverze za darmo nie jest. Ładnie napisałem że umieszcze zdjecia w opisie legwana zrobiłem to Rysiek powinien na forum podawać linki do tych zdjęć, albo tych które uprzednio już wrzucił... to takie trudne?

    Co do kasowania postów to jeszcze raz powtarzam - strona na forum Informacje.
    Owszem kasuję część postów, i nie wydaje mi się tą złą praktyką, niektórzy zadają ciągle te same pytania (co się na pewno nie podoba stałym bywalcom), niektórzy ciągle starają się wrzucać zdjęcia swoich legwanów (tylko po co ?, można je umiescic pod opisem i o wiele wiecej osob je obejrzy) - forum to miejsce dyskusji a nie galeria zdjeć.

    Ktoś ma jeszcze jakieś argumenty? ))). UFFF ale sie napisałem, myśle ze Fatman to Ci da do myślenia.

    ciekaw jestem czemu te Wasze nie zadowolenie wyszło po tak długim okresie czasu... kto wie co by było gdyby takie posty nie były by kasowane, jeden wielki śmietnik? Założe się że wtedy denerwowalibyście się że nikt nic nie robi. No to tyle z mojej strony)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •