Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: Day Glo i Repti glo 5.0 :)

Mieszany widok

  1. #1

    Re: Day Glo i Repti glo 5.0 :)

    W związku z tym, że zżera mnie ciekawość, mam pytanie z innej beczki:
    kiedy będziesz miał swego zielonego? Kiedyś pisałeś, że w czerwcu, czerwiec już przyszedł...

  2. #2
    oXcros
    Guest

    Re: Day Glo i Repti glo 5.0 :)

    hi
    wiesh jak to jest planujesh planujesh i tak niezaplanujesh
    Lega juz kupiłem (wysłałem pieniadze) bedzie w czwartek rano u mnie w domu BOZE NARESZCIE !!!!!!!!!!!! ))))))


  3. #3

    Re: Day Glo i Repti glo 5.0 :)

    No w końcu, nareszcie, gratulacje!

  4. #4
    oXcros
    Guest

    Re: Day Glo i Repti glo 5.0 :)

    THX )))))
    tez sie ciesze ) bo juz troche za długo to trwało

    pzdr


  5. #5

    Re: Day Glo i Repti glo 5.0 :)

    OXcros, na co mam Ci odpisać ? Pozdrówko! Rysiek

  6. #6
    oXcros
    Guest

    Re: Day Glo i Repti glo 5.0 :)

    hi
    na PW na terrarystyka.com.pl. ale juz nie wazne

    pozdrawiam


  7. #7

    Re: Day Glo i Repti glo 5.0 :)

    Ja na swojego czekam już 2 latka i jeszcze z pół roku poczekam
    Na takiego pięknego smoka warto czekać)

    Pozdrawiam Magda

  8. #8

    Re: Day Glo i Repti glo 5.0 :)

    oX tak bardzo ciekawiło Cię co się stanie przy zbyt długim naswietlaniu.. ja się dziś poopalałam pod ultra vitaluxem..
    jestem cała czerwona..
    grr.. i cała skóra mnie piecze.. okropne uczucie..
    Pozdrówki!

  9. #9

    Re: Day Glo i Repti glo 5.0 :)

    Meg, Ty też potrzebujesz UV ? :-))) Stosuj dawki odpowiednie dla siebie ;-) Pozdrówko! R&G

  10. #10

    Re: Day Glo i Repti glo 5.0 :)

    już wogóle nie będę stosowała rzadnych dawek..
    jestem cała czewona, spuchnięta i all mnie boli..
    jutro pewnie pójdę do lekarza..
    Pozdrówki!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •