Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Spotkanie Terrarystów w Gliwicach - info na "Spotkania"

  1. #1

    Spotkanie Terrarystów w Gliwicach - info na "Spotkania"

    Spotkanko się szykuje w Gliwicach, w palmiarni o szczegóły na forum spotkania, proszę tu NIE ODPOWIADAĆ!!! tylko na forum spotkania!!!!

  2. #2

    Re: Spotkanie Terrarystów w Gliwicach - info na "Spotkania"

    Proszę o szybkie określenie terminu spotkania ! Pozdrówko! Rysiek

  3. #3

    Re: Spotkanie Terrarystów w Gliwicach - info na "Spotkania"

    No to juz chyba wszystko jest ;]]
    A tak wogule to witam wszystkich po długiej przerwie ;]] heheheh :]
    Więc tak no to 28.06.2003 pod elektronicznym zegarem tym po prawej czy lewej stronie wyjscia z dworca ?? :]]] heheheheh nie no to był żart..

    Ja tagze sie pisze hehe bede na 100% o 16 ;]

    p.s - Rysiek wezme ci ksiazke twoją a ty jak mozesz wez mi kasete vhs moja ;]]] hehhe

    Pozdro for All - Rafcio ;]


  4. #4

    Re: Spotkanie Terrarystów w Gliwicach - info na "Spotkania"

    KOMUNIKAT ze strony www.um.gliwice.pl (


    Miejski Zarząd Usług Komunalnych w Gliwicach zawiadamia, że w dniach od 23 czerwca do 18 lipca 2003 r. Palmiarnia Miejska będzie zamknięta dla zwiedzających.
    W tym czasie przeprowadzane będą ważne zabiegi fitosanitarne. W planie jest również restauracja pawilonów, naprawa urządzeń oraz remont sieci ciepłowniczej. Zapraszamy do zwiedzania Palmiarmi od 19 lipca 2003 r.


  5. #5

    Re: Spotkanie Terrarystów w Gliwicach - info na "Spotkania"

    hmmm no to co robimy ?? Może zwykłe spotkanie tak sobie połazimy potem pujdziemy sie gdzieś napic czegoś np. "pepsi" :P czy tam pifka ;]]] hehehe

    Jak chcecie wybór nalezy do was ?!!


  6. #6

    Re: Spotkanie Terrarystów w Gliwicach - info na "Spotkania"

    Zainteresowane osoby proszę o ustalenie do jutra w dziale "spotkania" czy przekładamy to do września, czy jednak się spotykamy. Lepiej jak Palmiarnia będzie czynna , ale ja się dostosuję. Pozdrówko! Rysiek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •