-
Re: DRUGI LEGWAN !!!!!!!!!!!!!!!!!
Najlepiej jak są razem od małego, ale jest problem z określeniem płci. Później istnieje ryzyko, że się nie zaakceptują. Pewnie, że jest fajnie mieć zgodną parkę, ale trzeba brać pod uwagę, że jest więcej rzeczy do zrobienia przy dwóch legwanach i dwa razy więcej głupich pomysłów z ich strony :-))). Mój jest sam, a pomysłów mu nie brakuje. Wczoraj skoczył niespodziewanie z parapetu okna półkę z kwiatami ( odl. 120 cm). Stamtąd miał już tylko 2 m do wolności. Szalony ! Pozdrówko! Rysiek
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum