Nie powinno mu to przeszkadzać, ale musisz mu uniemożliwić długie rozbiegi i walenie nosem w ścianki terrarium. Oczywiście jeśli będzie to dzikus i takie zachowanie zaobserwujesz. Ogólnie poczytaj o terrariach np. http://terrarium.com.pl/forum/read.p...&i=7963&t=7918 lub http://terrarium.com.pl/forum/read.p...&i=7792&t=7792 . Tu była o tym mowa. Pozdrówko! Rysiek