Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: ZLOT WE WROCŁAWIU

  1. #1
    Nook
    Guest

    ZLOT WE WROCŁAWIU

    JAKIE WRAŻENIA? WIEM ŻE NIE WSZYSCY JESZCZE WRÓCILI... WŁAŚNIE WRÓCIŁEM Z KULTURALNEGO SPOTKANIA NA CAMPINGU "ŚLĘŻA". CZEKAMY NA RELACJE, JA NIC NIE SPŁODZE, NIE MAM SIŁ NA TO...


  2. #2

    Re: ZLOT WE WROCŁAWIU

    Z mojej strony to żałuje że miałem tak mało czasu ale ja i moja żona jesteśmy zachwyceni organizacją i osobami które spotkaliśmy.Nadal nie wiem jak wygląda Nook???SZkoda że omineły mnie spotkania nie oficjalne ale to właśnie przez brak czasu a nie chęci ,po tym co zobaczyłem jestem pełen optymizmu i nadzieji że będzie to poważne i trwałe .
    Pozdrawiam wszystkich

  3. #3
    Jarek Zajączkowski
    Guest

    Re: ZLOT WE WROCŁAWIU

    Dziękuję Wszystkim za udział (73 uczestników) oraz chęć uczestnictwa (145 osób nieststy nie dojechało). Na "owoce" Konferencji oraz sprawozdanie trzeba będzie trochę poczekać ale ich pojawienie wydaje się być nieuniknione . Trzeba ochłonąć............ .
    O wszystkim będziecie mogli dowiadywać się na bieżąco z "Forum"


  4. #4

    Re: ZLOT WE WROCŁAWIU

    Z przyczyn organizacyjnych nie dotarłem do Wrocławia, byłbym wdzięczny za informacje o tym co się tam działo i jeśli to możliwe kilka zdjęć. Jakie były tematy wykładów?


  5. #5
    kamilczako
    Guest

    Re: ZLOT WE WROCŁAWIU

    Ja też nie dotarłem, przez cholerne połaczenie kolejowe. Nie zdążyłem na przesiadkę.










    Boa constrictor imperator

  6. #6

    Re: ZLOT WE WROCŁAWIU

    Siema!!!

    Ja dotarłem do Wrocławia w piątek późnym wieczorem a wróciłem 40 minut temu (niedziela 22.00). Było zajebi...e. Poznałem kupe ludzi których do tej pory znałem tylko z internetu. Super!! Extra!!


  7. #7
    Dodi
    Guest

    Re: ZLOT WE WROCŁAWIU

    Ja do Wrocławia dotarłam z czego się bardzo cieszę!
    Poznałam masę ciekawych ludzi.
    Wykłady były bardzo ciekawe,atmosfera wręcz rodzinna.


    Kto nie dotarł powiino mu być smutno!!!
    Pozdrawiam dr.J.Zajączkowskiego

  8. #8
    Moby_
    Guest

    Re: ZLOT WE WROCŁAWIU

    ;((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((;(

    ja nie moglem pojechac bo mi starsza uczyc sie caly weekend kazala...moze jakies zdjecia zamiescicie na stronce???please...:P


    no i pozdro 4 all
    beer is whith us

  9. #9

    Re: ZLOT WE WROCŁAWIU

    Ano na zlocie bylo EXTRA!!! Pozdrawiam Nooka, dra. Zajączkowskiego, Awikularie, Voraxa, Wicia, Coolarego i wogóle wszystkich i jeszcze raz wielkie podziekowania dla Dodi:-)


  10. #10

    Re: ZLOT WE WROCŁAWIU

    Moim zdaniem było w porządku, szczególnie wykłady na temat CITES i dyskusja po wykładzie. Nareszcie dopasowałam sobie twarze do nicków :P
    Pozdrwaiam wszystkich, których poznałam osobiście, jak i tych, którzy nie dojechali!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •