Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: juz mam :>>>

Mieszany widok

  1. #1

    Re: juz mam :>>>

    Witaj.
    Wrzuć zdjęciej jak możesz zobaczymy "nowego"

  2. #2
    legus1984
    Guest

    Re: juz mam :>>>

    powodzonka zobaczysz że jest to całkim proste i zaje....a sprawa :P
    pozdrowionka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •