o właśnie o tym zapomniałam, mój też jak kończy piciu, podnosi wysoko pyszczka i jezcze zawsze przy tym ma worek nadymanyhehe, coś w tym jest
)))
ps.a w basenie robie te same akrobacje co Twój Papec
o właśnie o tym zapomniałam, mój też jak kończy piciu, podnosi wysoko pyszczka i jezcze zawsze przy tym ma worek nadymanyhehe, coś w tym jest
)))
ps.a w basenie robie te same akrobacje co Twój Papec