Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Gotowe żarcie dla lega??

  1. #1
    Rockers
    Guest

    Gotowe żarcie dla lega??

    Czy ktoś stosował juz gotowe pokarmy dla legów z firmy ZooMed (All Natural Iguana Food, Juwenile Iguana) a moze jeszcze jakieś inne? Jaki stosunek mają do nich legi i czy w ogóle warto sobie nimi głowę zawracać? Na jak długo starczają i ile w ogóle kosztują. Idzie zima wiec temat jak najbardziej na czasie.

    Z góry dziekuje za odpowiedzi.
    Pozdrawiam wszystkich terrarystów ;oP

  2. #2

    Re: Gotowe żarcie dla lega??

    to jest żarcie, które uwielbia mój legwan


  3. #3

    Re: Gotowe żarcie dla lega??

    a tak to wygląda z zewnątrz


  4. #4

    Re: Gotowe żarcie dla lega??

    Siemka Megi! powiadasz że twój legu lubi takie papu? a jak to sie podaje? tak poprostu wsypuje się to do miski czy jakoś namacza lub cuś ? Powiedz mi jeszcze do jakiej grupy należy Twój legu - żarłoków czy niejadków? Pozdrówki


  5. #5

    Re: Gotowe żarcie dla lega??

    nie lubi, tylko uwielbia wsypuje się to normalnie do miski, to takie "pedigri" dla legwanów
    Żarłokiem to on raczej nie jest


  6. #6
    Inka25
    Guest

    Re: Gotowe żarcie dla lega??

    A co z żarciem z konserwy? też za nim przepada czy jeszcze nie degustował??
    Pozdrawiam

  7. #7

    Re: Gotowe żarcie dla lega??

    takie pozywienie jest dobre dla doroslych leganikow chyba bo moj tego nawet nie chcial ruszyc :P a ma max 6 miesiecy. no chyba zeby mu je rozcierac i posypywac po pokarmie... ale moj za tym nie prepadal.


  8. #8

    Re: Gotowe żarcie dla lega??

    Ta karma występuje w wersji dla dorosłych (jak na załączonym przez meg11 obrazku) oraz "Iguana Baby Sticks) dla maluchów. Producent zaleca to dla legwanów do 2,5 roku.
    "Chrupki" są mniejsze niż w wersji dla dorosłych.
    Moja legwanica też to bardzo lubi.
    Podaję to jej w sezonie zimowym. Ma wtedy dwie miski: jedna napełniona żarciem suchym, druga z zieleniną.
    A legwanica do poskubie jednego, to drugiego... ))


  9. #9

    Re: Gotowe żarcie dla lega??

    Siemka.

    Ja kupilem mojemu legowi wlasnie baby sticks z tropikala i nie chce nawet tego ruszyc natomiast jeli to rozgniote i posypie tym zielenine to tak jakby mu to w ogole nie preszkadzalo, hmm ciekawe jak wytlumaczyc gadzinie ze to dziwne brazowe to jedzenie dla niego ??


  10. #10

    Re: Gotowe żarcie dla lega??

    ja tez mialem taki problem jak marblo tyle ze w zadnej postaci tego nie chcial ruszyc a po pol roku nagle wpadlem na pomysl sprobowac po raz drugi i odziwo leg to jadl nawet przez pewien czas nie ruszal zieleniny wiec musialem go zmusic do zieleniny i sie udalo a teraz to jak slyszy jak potrzese mu puszka to sam wybiega z terra i wskakuje na mnie i je to bez opamietania ale duzo nie dostaje tego, aha jeszcze mam pytanko bo na opakowaniu pisze ze mozna podawac 2 lyzki na 1 kg masy zwierzaka dziennie i dziwi mnie dlaczego tylko tyle ??? moj nawet kilograma chyba nie wazy a bylby w stanie zjesc tego z kilkanascie lyzek


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •