Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: witaminki

  1. #1

    witaminki

    sluchajcie macie moze linki do sklepow z witaminkami dla legow? i jaka jest najlepsza bo u mnie to nic nie ma takiego w zoologach z gory dzieki


  2. #2

    Re: witaminki

    Ostatnio byłem w sklepie i chciałem kupić jakieś witaminki, to koleś polecił mi jakiś zestaw witamin w proszku dla legów za ponad 50 zł, to sobie odpuściłem. Ja swojemu podaje vitaral i wcale mu to nie przeszkadza. Podaje mu 1/3 tabletki raz na 2 tygodnie. Leg ma 90 cm długości. Vitaral jest dobry, bo zawiera te witaminy, które są potrzebne legwanowi i jest tańszy niż te wszystkie zestawy witamin, znanych firm zoologicznych.


  3. #3

    Re: witaminki

    Siemka!
    Kuknij tutaj moze wybierzesz cos dla siebie a raczej dla swego zielonego :P

    http://sklep.zoologiczny.pl

    To sklep COLISA skorzystaj z wyszukiwarki na ich stronie wpisz tam "witaminy" w wynikach powinienes znalesc kilka pozycji typu Preparaty dla zółwi i innych gadów. Szukaj witamin dla gadow roslinozernych.

    Ja obecnie mam w domu reptimineral H firmy sera oraz centrum junior. i staram sie stosowac na przemian kilka razy to potem kilka razy tamto, witaminy podaje w malych ilosciach 1 gora 2 x na tydzien.


  4. #4

    Re: witaminki

    Co do witamin gotowych niestety sie nie znam bo jak zaczynalem hodowac mojego lega to bylo 8 lat temu i wtedy w sklepach nie bylo witamin dla legwanow, ja stosowalem vibovit ale nie jakis smakowy tylko zwyczajny, polfamix M takie tabletki witaminowe dla psow oraz fosforan wapnia wszystko wymieszane w rownych ilosciach, nie za czesto 2 gra 3 razy w tygodniu.

  5. #5

    Re: witaminki

    jesli chodzi o vitaminy to stusuje jedynie vibowit ( 2-3 razy w tygodniu ), smakowy badz nie jak dla mnie to obajetne chociaz smakowe tez im do gustu przypadly . Nie nazekam a gadziorki rosna i maja sie dobrze ;-) Jesli chodzi o wapno to stosuje jedynie sepie ktora podaje im codziennie wraz z jedzeniem .


  6. #6

    Re: witaminki

    zamowilem 3 hyhy razem z pokarmem
    dzieki


  7. #7

    Re: witaminki

    Mam Sera reptimineral H, wcześniej miałem witaminy firmy Tetra w proszku i Hagen w kroplach. Chyba żadne z nich nie kosztowały więcej niż 20zł. Pozdrówko! Rysiek

  8. #8

    Re: witaminki

    Zgadza się z tego co zauważyłem najlepsze są z SERY (Reptimineral H).
    Rysiek koszt to rzecz względna ja kupiłem dużo drozej ale opakowanie ma 300g ;-)


  9. #9

    Re: witaminki

    Moje opakowanie ma 85g. Rysiek

  10. #10
    !!!CRAZY!!!
    Guest

    Re: witaminki

    jaką ilość vivowitu wsypujesz do pokarmu??


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •