No wreszcie się ujawniłeś . Miło powitać weterynarza na forum, bo niewielu z Was interesuje się gadami i takich lekarzy "jak na lekarstwo" ;-))). Pozdrówko! Rysiek
No wreszcie się ujawniłeś . Miło powitać weterynarza na forum, bo niewielu z Was interesuje się gadami i takich lekarzy "jak na lekarstwo" ;-))). Pozdrówko! Rysiek