-
Re: Ile kosztuje was utrzymanie lega?
Na początku troche trzeba wydać na terra.oświetlenie,ogrzewanie ,dekoracje i inne tam.Jeżeli chodzi o jedzenie gorzej jest zima bo nic nie rośnie na łąkach i trzeba kupować .Natomiast latem jest mlecz,koniczyna,jest dużo roślinek.Oczywiście jak Gadzina wspomniała jeszcze witaminki.Musze przyznać że utrzymania lega nie należy do najtańszych hodowli.No ale moim zdaniem warto bo to super jaszczurka.
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum