Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Wielkosc terra

  1. #1
    Digital
    Guest

    Wielkosc terra

    Witam Mam zamiar kupic legwana zielnoego i nie wiem czy mam wystarczające terrarium. Czy wystarczy dla jednego osobnika 100dł 40wys 40szer ?? Obawiam sie ze jest za małe ale prosze o odp.


  2. #2
    Digital
    Guest

    Re: Wielkosc terra

    Aha i zapomnialem napisać ze legwan jak podrosnie to większosc dnia bedzie poza terrarium


  3. #3

    Re: Wielkosc terra

    Nie napisales jaki to bedzie duzy osobnik, ale i tak ta wysokosc jest za mala nawet dla malego lega.


  4. #4

    Re: Wielkosc terra

    Nie chce Ci się czytać forum ? Temat był poruszony niedawno - http://terrarium.com.pl/forum/read.p...=10242&t=10242 . Pozdrówko! Rysiek
    Ps. Meg, podoba Ci się ? ;-)

  5. #5

    Re: Wielkosc terra

    przestańcie się ze mnie nabijać))
    ps.mi sie podoba, ale ciekawe co na to Seb..


  6. #6

    Re: Wielkosc terra

    Meg, nie nabijam się z Ciebie. Dlaczego Ci to do głowy przyszło ?! To forum o legwanach, ale czasem trzeba atmosferę rozluźnić ;-) Przed Świętami szczególnie. Miałem na myśli przekierowanie Digitala, bo można czegoś nie znaleźć, ale temat "stoi jak byk" parę linijek niżej. Pozdrówko! Rysiek

  7. #7

    Re: Wielkosc terra

    :-) Mi też sie podoba:-))) No Co ??:-)


  8. #8

    Re: Wielkosc terra

    Tylko dlaczego ten cały Digital kojarzy mi się starsznie z pewnym gosciem z forum na tarrarystyce (Rysiek czytałeś tam ?...)


  9. #9

    Re: Wielkosc terra

    Ostatnio nie ?! Zerknę...

  10. #10
    Digital
    Guest

    Re: Wielkosc terra

    Heheheh nie mam nawet konta na terrarystyce więc to napewno nie ja i chyba jednak kupie agame brodatą :P Pozdrawiam wszystkich

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •