jezeli widzi swoje odbicie w szybie to sprobuj spryskiwac te szybe czesciej, po jakims czasie wytworzy sie tam osad z wody i szyba przestanie byc lustrem ...
Pozdrawiam,
J.
jezeli widzi swoje odbicie w szybie to sprobuj spryskiwac te szybe czesciej, po jakims czasie wytworzy sie tam osad z wody i szyba przestanie byc lustrem ...
Pozdrawiam,
J.