Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Czy zboze nie zaszkodzi???

  1. #1
    Legus2004
    Guest

    Czy zboze nie zaszkodzi???

    Mam pytanie czy zboze nie zaszkodzi dla legwana tzn. posadze pszenice i rosnie do mometu zielonych lisci takich jak trawa...czy to dobry pokarm dla lega?? Z GORY DZIEKI


  2. #2
    Legus2004
    Guest

    Re: Czy zboze nie zaszkodzi???

    aha i jeszcze jedno pytanie czy terrarium o wymiarach 80x40x40(szer. wys. gleb.) wystarczy dla mlodziutkiego legwana na jakis czas??leg ma jakies 38cm


  3. #3

    Re: Czy zboze nie zaszkodzi???

    na jakiś czas wystarczy, co do tej przenicy, chyba nie zaszkodi, ale teraz mlecz się pojawia za oknami, to przysmak legwani ;-)


  4. #4
    Legus2004
    Guest

    Re: Czy zboze nie zaszkodzi???

    Wiem ze przysmak ale u mnie jeszcze nie ma ostatni znalazlem troszke w Auchanie w kwiatku siedzial mlecz urwalem i dalem dla lega i malo tego zjadl.... Ale ta pszenica prosze o DOKLADNA ODP bo nie chcem zatruc lega!!


  5. #5
    legus1984
    Guest

    Re: Czy zboze nie zaszkodzi???

    Pszenice dawałem legowi w zime i do dzisiaj się dobrze trzyma:-)

  6. #6

    Re: Czy zboze nie zaszkodzi???

    nie zaszkodzi
    Pozdrawiam

  7. #7
    dobra
    Guest

    Re: Czy zboze nie zaszkodzi???

    Na mojego trawiaste liście przenicy działały zbyt przeczyszczająco i musiałam odstawić mu.

  8. #8

    Re: Czy zboze nie zaszkodzi???

    A trawa nie zaszkodzi legwanowi? u mnie pod blokiem jest duzo trawy ;] malo jeździ samochodow wiec bedzie dobra ale czy nie zaszkodzi legowi?


  9. #9

    Re: Czy zboze nie zaszkodzi???

    trawa.... jezu poszukaj mlecza, babki, czemu chcesz biedaka karmić trawą?


  10. #10

    Re: Czy zboze nie zaszkodzi???

    Jesli chodzi o mojego lega, jak mu urywam np. koniczynke z laki o czesto legwan dostaje ja wymieszana z trawa, to on wybiera tylko ta koniczyne, a trawe zostawia dla mnie:-) . I wiem ze za trawa moj legwan nie przepada, wiec mu jej nie daje. Tymbardziej ze teraz jest lepszy wybor. A co do zboza, nie wiem nie podawalem.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •